Bolesti kĺbov

15. júl 2023

Ahojte. Dievčatá idem si po radu, lebo už som zúfalá. Pred vyše mesiacom som mala teploty zimnice (žiadny kašel, nádcha nič, len teploty) trvalo to 4 dni. Potom sa mi urobil výsyp na nohách a od vtedy ma neskutočne bolia kĺby. Už je to vyše mesiaca, ráno musím vstávať o polhodinu skôr aby som sa rozhýbala. Celý deň mám bolesti, krívam ako 100 ročná babka, bolí ma ruka, lopatky, chodidlá, kolená, vystreluje mi to do slabín. U dr som samozrejme bola. Borelioza negat., reumatoidný faktor negat. Krv v norme. Čo mi môže byť? :( Predpísala mi lieky od bolesti, no bolo mi z nich zle tak som vysadila a dr. povedala, že ak to do dvoch týždňov neprejde mám prísť. Máte niekto skúsenosť, resp.viete poradiť? Mám strach či to nie je niečo vážne

daniela2202
15. júl 2023

Môj priateľ chodí takto 2 roky po doktoroch a nič... a presne, bolesti, že ani vstať z postele.... ak budeš mať nejaké ďalšie informácie, prosim napíš, dakujem

autor
15. júl 2023

@daniela2202 nestraš, že 2 roky 😦 ja mesiac a pol a som hotova. Je to dosť obmedzujúce.Jasné dám vedieť. Aj mu robili mri, alebo ct?

denkabemommy
15. júl 2023

Reumatoidný faktor nemusí byť pozitívny, aby si reumu mala. Existuje aj séronegatívna reuma. Začiatky som mala podobné ako ty, nechaj sa vypísať na reumatológiu a nenechaj sa odbiť, lebo môžu prísť ešte horšie stavy, 40tky horúčky a pod. 🙈