Bolesti hlavy, napínanie, pocity na vracanie a hnačka

14. aug 2024

Bolesti hlavy, napínanie, pocity na zvracanie a hnačka.
Mám to druhý deň čo to môže byť?

viestta
14. aug 2024

Crevna viroza napriklad. Alebo salmoneloza, alebo len pokazeny zaludok

patka06
14. aug 2024

ešte úpal mi napadá

autor
14. aug 2024

@patka06 nebola som von už pár dní

zuzikak
14. aug 2024

a menstruaciu mas kedy ? Niekedy pred zacatim alebo aj po skonceni mozu byt bolesti hlavy a napinanie na zvracanie - moze sa tak prejavovat migrenovy stav (co kludne moze byt kombinacia migreny a pokazeneho zaludka). Ak mas vsak aj hnacku tak bud si nieco pojedla a rozhasila si si travenie alebo je to virozove. Na bolest hlavy pouzi ibalgin na migrenu, nasad dietu (ziadne ovocie, ziadne mliecne, suchsia strava ale dostatok cistej vody a cierny caj - mozes po troske kolu a nasad si probiotika prip. hylak forte. Ak ta to bude drzat dlhsie, zbehni radsej k lekarovi na vylucenie salmonelozy alebo podobnej srandy.

melissa_19
14. aug 2024

Našu rodinu to trápi už pár dní tiež, celu.. Aši ide niečo vzduchom decká mali aj vysoké horúčky.. našťastie po päť dňoch odznieva

autor
14. aug 2024

@zuzikak menštruáciu mám 4 deň ale je.uz slabá.

zuzikak
14. aug 2024

tak ostan v klude doma, daj si nieco na bolest hlavy, dietu a probiotika a neboj sa - o 2 dni by ti to malo same prejst. Ak nie, navstivis lekara. Prip. ho navstiv aj na 3. den ak ti hnacka neustupuje. (tym, ze budes jest dietne a minimum by si uz nemala mat velmi z coho hnackovat. Jedz len varenu mrkvu prip. ryzu, dru tycinky alebo suchy rozok a banan a mozes odbublinkovanu kolu. Na pitie cierny caj (ale nie moc na vecer aby si zaspala) alebo odbublinkovanu mineralku pol na pol s prevarenou a vychladenou vodou. Vydrz pri tejto diete 2 dni a uvidis, ci sa ti stav zlepsuje.

lakebabe
14. aug 2024

Sú nejaké virozy podľa mňa teraz. Už štyri dni som totálne KO, toto iste hlava ma boli , žalúdok ,mam zimnice , teploty a kazdy deň čosi nove🤦‍♀️ volala som dr ze sú vírozy tak si dávam paralen a vitamíny