Bolesti hlavy a následné mdloby

lalllka6
2. aug 2020

Dobrý deň, prosím Vás, vie mi niekto poradiť, pretože zvyknem mávať veľmi často posledné dva mesiace take mdloby, alebo ako by som to mala nazvať. Je to niečo take, že ma z ničoho nic začne bolieť hlava a potom sa mi hlava točí a cítim sa, ako keby som mala odpadnúť. Cítim sa vtedy veľmi nepríjemne. Mdloby vôbec neprestávajú a ani neslabnú, práveže ich mávam stále častejšie. Pýtala som sa veľa ľudí, ale nikto mi nevedel pomôcť. Každý si myslel, že nie som normálna, keď som im to vysvetľovala. Ja si myslím, že to nemôže byt kvôli tomu že by som pila malo, pretože denne vypijem tak 2 až 2,5 litra vody. Dakujem za odpoved. 🙂

mogaa
2. aug 2020

@lalllka6 odmerať si vtedy tlak a cukor....

marci77
2. aug 2020

mozno aj nedostatok zeleza
skuste sa objednat k lekarke na krvne testy

evuska32
2. aug 2020

Treba urobit komplet vysetrenia, vratane ct hlavy...kolegyni tak nasli cystu v hlave

prasiatko30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalllka6
autor
2. aug 2020

Pred dvoma rokmi som bola u lekára s podobnými problémami, urobili mi ct a mr hlavy a všetky výsledky boli negatívne. Mala by som byt zdravá, lenže ja sa tak necítim. A keď si dám tabletku tak mi vôbec nepomôže.

deti95060810
2. aug 2020

@lalllka6 podľa toho akú tabl. nie každá pomôže...
tiež sa mi to hodí na migrénu

tetaandulkova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tetaandulkova
2. aug 2020

@lalllka6 takéto stavy kľudne aj z krčnej chrbtice

weronka17
2. aug 2020

@lalllka6 ja som mala presne ten istý problém pred rokom a bolo to z krčnej chrbtice....našťastie mám kamarátku lekárku fyziologicko - rehabilitačnú a ona mi pomohla....niečo mi potláčala za ušami, povedala že áno ,tu je (už neviem čo), trošku mi pocvicila hlavou, myslím že niečo uvoľňovala, stlačila znovu a povedala, že už by to malo byť fajn....a aj bolo...ukázala mi ešte nejaké cviky, že ak niečo, tak si mám pocvicit....a mala som potom ešte mdloby asi dvakrát, ale len také úplne že light a potom to prestalo....samozrejme, absolvovala som aj neurológiu, aj MR, aj som chodievala na rehabilitácie....a veru pomohlo 👌👌👌

miskaaa89
2. aug 2020

@lalllka6 ja sa liečim na tetaniu. Ale toto co popisujes mam aj ja. No už nie kúpila som si železo a prešlo to. Skúsila som lebo nemám čas chodiť po doktoroch v minulosti som mala problém s nízkou hladinou železa a tiež bývam bledá tak som skúsila a zabralo