Bolesti hlavy a mravčenie

tulipan30
31. aug 2024

Ahojte prosím keď mám tlaky a mravčernie po stranách hlavy a trvá to už mesiace každý boží deň môžem mať niečo s nervami máte niekto skusenosť? Bolia ma aj oči keď dám hore

lucia23529
31. aug 2024

Máš málo magnezia, nepiť cez deň veľa kofeinu 🙂 mam tetaniu a robievalo mi to dosť často

tulipan30
autor
31. aug 2024

@lucia23529 nepijem kofeín vôbec kvôli srdcu … ako ti to zistili/potvrdili ? Strašne sa bojím už mám toto od februára 😫

lucia23529
31. aug 2024

@tulipan30 ja som mala tetanicky záchvat a až potom..ale mamine to zistili tak že mala mravčenie v rukách, občas jej trpli palce aj nohach..skus ísť ku neuro..alebo zlepšiť psychiku nejakym cvičenim pre seba - joga, aeirobik a hlavne to magnezium 🙂

luccija
31. aug 2024

@tulipan30 kľudne môžeš mať nejaký blok v chrbtici, pristipnuty nerv niečo s dutinami to je určite už na doktora

gemerka17
31. aug 2024

@tulipan30 chod k lekárovi. Všeobecný lekár, potom neurolog. Toto sú príznaky tetanie, ale bez vyšetrenia tazko povedat na 100%. O tetanii je tu fakt veľmi veľa popísané. Tetania sa potvrdzuje emg vyšetrenim. Sama si pomôžeš tak, že budeš užívať kvalitné magnezium a vitamíny a zlepšiš psychiku.

tulipan30
autor
31. aug 2024

@gemerka17 len pri tetani mi všade ukazuje že trpnutie a mravčenie len nohy ruky nie hlava

gemerka17
31. aug 2024

@tulipan30 môže byť aj hlava. Ona ma veľmi veľa príznakov. Ale chod k lekárovi a uvidíš čo ti z toho vylezie. Magnezium zatiaľ kľudne ber, to ti neuškodí.

vikiiiiiiii33
31. aug 2024

Mne sa takto prejavila borelióza, a to som ani kliešťa nemala