Bolesti chrbtice

patricia0000
24. máj 2023

Pekný deň prajem poraďte mi niečo účinné mávam cca bolesti chrbtice začne od krku zo zadu keď mam pri čítaní zohnúť hlavu boli dosť tá bolesť mi ide medzi lopatky potom to prestane ale tá bolesť ide niekedy do rebier a medzi prsia ale ak si ľahnem tak ma to behom chvíli prejde môže to byť trebárs skolioza

danielahamar
24. máj 2023

trebárz dobrý fyzio, či neurolog prinajhoršom to porieši určite

tuippo
24. máj 2023

@patricia0000 určite fyzioterapia a aj následné cvičenie doma a hlavne nepreťažovať tie svaly

patricia0000
autor
28. máj 2023

@tuippo dobrý deň veľmi sa ospravedlňujem že vás vyrušujem k tej chrbtici môžem sa spítat ak ste si teda stým prešli dnes ma bolievavod 12:00 na ľavom není to pod pazuchou ale ešte nižšie na boku mám začalo ma to bolieť sniciho nič môže to byť stej chrbtice alebo či to náhodou není aj s podprsenky čo som mala pred 2-3 dňami.ak ste náhodou mali stým to skúsenosť mohli by ste mi poradiť čo vám pomohlo NATO ďakujem vám pekne

tuippo
28. máj 2023

@patricia0000 ak by to bolo z tej podprsenky tak by sa to prejavilo skôr. Nenaťahovali ste sa s niečím, prípadne ste neboli v nejakej neprirodzenej polohe? Mne osobne na to pomáhajú bežné analgetiká, cvičenie a použitie krému u mňa je to Fixkrém, niekomu zase vyhovuje muay, treba si nájsť taký čo vyhovuje

patricia0000
autor
28. máj 2023

@tuippo nie nič také snicoho nič len ja bývam poslednú dobu strašnom strese

patricia0000
autor
28. máj 2023

@tuippo a vždy spávam na pravej strane a mňa boli ľavá není sú to silné bolesti

marca12
28. máj 2023

@patricia0000 skuste pozriet cviky na rozmasirovanie oblasti lopatky tenisovou loptickou.

tuippo
28. máj 2023

@patricia0000 v noci sa nepretáčate prípadne nehýbete? Ono to, že bolí ľavá strana, keď spíte stále na pravej nie je náhoda. tá pravá strana bude pravdepodobne preťažená a ľavá oslabená, veľký podiel má na tom aj ten stres, teda aspoň u mňa. Mne tuhli svaly, keď som mala stres, magnézium je pri tomto veľmi nápomocné

patricia0000
autor
28. máj 2023

@marca12 ďakujem vám veľmi pekne pozriem tie cviky

patricia0000
autor
28. máj 2023

@tuippo ja keď sa rozčúlil alebo má niekto s rodiny fest vytočí tak ako behom pár minút má začne pod hrudníkom bolieť v strede často som vystresovana

patricia0000
autor
28. máj 2023

@tuippo s priateľom teda už o pár týždňov s manželom chceme ísť do zahraničia a kúpiť svoj domček teraz momentálne sme u jeho matki kde tu žije aj jeho strýko a aj sestra všetci traja dokopy majú zárobok do 700 eur a vydrží im to jeden a pol dňa tých 700 eur myslím a potom chodia za nami ako za mnou a mojím priateľ že nemajú čo na obed na večeru alebo že nemajú chleba a tak stále stým chodia za nami a ja už som stojí na nervy sú to tri dospelé osoby a viete keď vám ešte kradnú bez opitania keď sme není doma a tvária sa že nič a berú vám s peňaženiek peniaze