Bolesti brucha - zlé trávenie?

kathy93
12. mar 2019

Ahojte prosim vás neviete čo to môže byť? Vždy keď jem syr do dvoch hodín mam silné kŕče v lavo od pupku. Silné sú až tak že sa nedokážem vystrieť je mi na vracanie, potím sa. Celé toto trvá 5-10 minút. Potom už mi nič nieje. Predtým to bolo vždy po vyprážanom syre ale teraz už mi to spôsobí akýkoľvek. Žiadne iné mliečne výrobky mi problém nerobia. Je to len zlé trávenie? Nemáte skúsenosti?

barruna
12. mar 2019

Moze byt, ze mas alergiu na laktozu ale len v nejakej forme. Skus si kupit nejake tabletky alebo nech ti ich doktor predpise aby si ich mala lacnejsie, co by ti mali pomoct travit laktozu a tak si daj ten syr, ci to bude to iste 🙂

domcci72
12. mar 2019

asi teda budes musiet vynechat zo svojho jedalnicka syr. ako tiez som si myslela, ze mas intoleranciu na laktozu, no ak ti napriklad ine mliecne vyrobky problemy nerobia, tak to ono asi nebude

kathy93
autor
12. mar 2019

@domcci72 no veď toto, ja mam pocit že mozno ten syr má strašne veľa tuku a tak mi to ťažšie trávi neviem. Vyhybam sa už syru ale minule som sa nejako pozabudla v práci a dala som si no potom tie kŕče, nestojí mi to za to trvajú len pár minút ale vtedy preklinam asi každého naozaj sú to veľké bolesti.

mpravda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz