Bolesti brucha sprevádzané príznakmi mykózy

editaletenayova
23. sep 2015

Pekny den, od maja ma trapia bolesti podbruska spojene s priznakmi mykozy. Avsak, mykoza to nie je, podla viacerych doktorov.
Brala som jedine klion, ktory tento potiaz na istu dobu vyriesil. Potom som na kontrole dostala fluomizin (aj ked som uz ziadne potiaze nepocitovala) a som opat tam, kde som bola.
Mam spravene vsetky vysetrenia od gynekologickych- laboratorne, krvi, mocu, aj chirurgicke.. Vysledky mam, podla doktora, ukazkove! Ziadne chlamydie, mykoplazmy, ureaplazmy, kandidoza, gardnerella.. NIC.
Pritom stale pocitujem bolest ako pri menstruacii, neprijemny pocit "tam dole", stipanie pri konci mocenia- nie je caste ako pri zapale mocovych ciest.
Prosim Vas, stretli ste sa s tym uz niektora? Som zufala...
Dakujem.

lubiss
23. sep 2015

ahoj a robili ti chlamydie zo steru alebo ti odobrali krv??? ja som totizto mala tiez vsetko ukazkove a mala som stale divne vytoky a tiez pichlave bolesti v podbruzku..na moje velke prekvapenie mi bola u sukromnej lekarky okrem iného zistena aj chlamydia trachomatis...moja obvodna lekarka tomu akosi nechcela verit kedze sukromna moje odbery posielala do labaku do nemecka a takisto mi urobila odber krvy na chlamydie a mala som pozitivne protilatky!!!! takze tie stery su jeden velky shit!!! a takisto ak mas problemy nedaj sa odradit tým že mate len zvysene protilatky to je prekonana infekcia ako 90% doktorov tvrdi ze vsetko je prekonane velky prd pokial mas problemy neni prekonane nic...

editaletenayova
autor
23. sep 2015

lubiss, ahoj, dakujem za info.
Chlamydie mi zistovali zo steru. Ale aj krv mi, samozrejme, brali. Vytoky som nepostrehla ziadne pocas celej doby. No to brucho ma stale boli. Je to taka bodova bolest na pravej a na lavej strane.
Dnes som bola u gynekologa, opat ma vysetroval a povedal, ze vajecniky aj "vsetko" mam v poriadku! Pozeral do karty, ze vysledky moze dat na nastenku. Neviem si pomoct, toto je uz druhy gynekolog.
U obvodneho som nebola- "iba"teda gynekolog, chirurg a na pohotovosti vsetky interne vysetrenia.
Co mam teda podla Teba robit? :(

lubiss
23. sep 2015

no v prvom rade chlamydia z krvi ja som si davala robit testy za 50 euro ako samoplatca a vacsina sa robi iba ster akurát hiv a syfilis sa robi z krvi mozno iba na to ti brali krv alebo na nieco z toho..a ja krasne vysledky vsetko negativne a po dvoch rokoch taketo prekvapenie ma cakalo..pokial si mala chlamydie iba ster popros aj obvodnu nech ti spravi chlamydiu odber krvi..dalsia vec je ze to mozes mat takisto z krizov ze ti dam nieco pricvakuje..ale v prvom rade sa zameraj na tieto bakterie vedia byt velmi zakerne

lubiss
23. sep 2015

a neprenasaju sa iba pohlavnym stykom to pozor ak oblubujes welness kde je prijemna teplucka voda...nebudem to ani komentovat nedavno davali zrovna aj nejaku studiu ze chlamydiami trachom trpia uz aj deti..no sak teraz su tie welnessy velice popularne kazdy sa chodi welnessovat a potom to takto vypada....

editaletenayova
autor
23. sep 2015

dobre, tak skusim ist este k obvodnemu, aby si spravil testy na chlamydie z krvi. Z nej mi zistovali nejake hodnoty, neviem presne ake, ale boli na A4 🙂
Este som teraz volala mojmu gynekologovi, ci to nemoze mat nieco s mocovymi cestami- neviem uz. Zajtra mam prist na lacno a priniest ho. Tak uvidim, snad by mi mohol aj on tie chlamydie skusit zistit z krvi, vziat mi ju, ked uz tam (opat) rano pridem.
Dakujem za radu, skusim sa na to zamerat. Snad sa k niecomu uz konecne dopatram.

editaletenayova
autor
23. sep 2015

a co sa tyka wellness, tam som nebola ani nepamatam. V lete som bola iba na jazerach a pri mori. Lenze, tento moj problem mi zacal uz na zaciatku maja, davno pred sezonou.

lubiss
23. sep 2015

no ja ti poviem takto ja ked som doniesla tie moje vysledky z nemecka aj od obvodnej moj gyndos mimochodom u nas velmi uznavany /kascak to nie je 🙂/ na to pozrel a odvetil nemecky nerozumiem a toto su len protilatky to je prekonana infekcia...dufam ze takého doktora nemas ze ma trochu aj snahu...a neposle ta domov zase s cipkami...to som nechela naplasit s tymi welnessami ale treba sa aj nad tym zamysliet...lebo bohuzial je to tak..jasom tiez nemala nijake vyrazne problemy az tak postupne to vsetko prichadzaloa opakovalo sa..vyskusaj a uvidis teda

editaletenayova
autor
23. sep 2015

ja som s nim bola doteraz spokojna, ale pravdou je, ze som nikdy ziadny problem nemala. A to mam 28..
Myslim, ze snahu ma, povedal, ze to zvladneme 🙂 a lieky mi nedal ziadne, ze to by siel proti sebe.
Ja len verim, ze nebudem musiet ist za pravdou tak daleko ako Ty..
Odvtedy si v poriadku? Po prelieceni?

A wellness urcite, tiez som o tom velakrat pocula. Nikdy som vsak nebola nachylna na nic "zenske", neviem, co sa mi to stalo...

lubiss
23. sep 2015

Ja mam aj boreliozu takze hlcem antibiotika uz 10 mesiacov co mi liecia aj borelu aj chlamky ale musim povedat ze podbrusie uz ma nebolieva vobec a vytok mam len pri zmene ovulacie tak snad to bude uz ok

rakuskorakusko
23. aug 2017

@lubiss ahoj, ako sa to vyriesilo s tymi chlamydiami? Priatelovi vysli chlamky pozitivne, mne ureaplazma....ale akosi sa mi to nezda...zajtra idem k dr na krv...som zvedava na vysledky...ako dlho si sa liecila, pripadne..este sa liecis???

srdeenko19
23. aug 2017

@editaletenayova ako to dopadlo? Prešlo ti to? Zistili ti niečo z krvi?