Bolesti brucha

najzienka
26. júl 2023

Dobrý deň,už to bude týždeň čo ma boli brucho ,a.zaludok a mávam pichanie v bruchu a pod rebrami ,bola som u dr ,krvný obraz v norme crp zvysene na 8,moc,stolica v poriadku ,predpísala mi algifen kvapky podľa potreby ,ale od včera večera mám strašne vysušené v ústach ako keby som mala niečo v hrdle vôbec nemám sliny ,od čoho to môže byť ?neviem či mám ísť na urgent..

sisa_s
26. júl 2023

Nemas cukrovku, neuzivas antidepresiva, antihistaminika (lieky na alergiu), nefajcis?
Ak nemas ukrutne bolesti brucha, nemyslim, ze suchost v ustach je na urgent, pi vela vody nesladenej

deginko
26. júl 2023

Daj sa poslať pre istotu na gastro na hadicu

drobcek17
26. júl 2023

@najzienka povedz dr nech ta pošle na gastro. Manžel viac než pol roka chodil s bolesťou brucha, jeho lekar mu hovoril že je to stres, nakoniec ho poslal na gastro a tam mu zistili celiakiu.

najzienka
autor
26. júl 2023

@sisa_s pijem veľa vody ale stále mám pocit sucha

kacena4
26. júl 2023

a co chces riesit na pohotovosti? sucho v ustach 😲 pohotovost je pre život ohrozujuci stav a to ty nie si, smer dr. nech ta posle na gastro

najzienka
autor
26. júl 2023

@sisa_s nie nič z toho nemám ,ani nefajčím ,preto sa pýtam ,či z algifenom keď mam bolesti to vyliečim,alebo len potlačim ,suchosť v ústach a hrdle začala včera večer keď som mala silnejšie bolesti brucha ,dr mi NATO povedala že či som náhodou nepila málo vody a veľmi to neriešila ,podľa výsledkov je všetko ok a tak to nechala

zuzkaa1991
26. júl 2023

@najzienka na gastro ist....mne ani usg brucha nic neukazalo a nakoniec som mala zapal pazeraka plus sa vytvorila aj intolerancia na mlieko 🙈na vsetky zlozky

najzienka
autor
26. júl 2023

@zuzkaa1991 zápal pažeráka by sa neukázalo v krvných testoch

deginko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaa1991
26. júl 2023

@najzienka ja som isla s tym ze ma boli zaludok schytala som zo škôlky nejakú virozu kolegyňa sa dostala.do týždňa mna zaludok bolel aj z vody cistej vyskusala som všetko dostupné z.lekarni potom som.isla k obvodnemu ten krv aj usg poslal vsetko.ok zevraj bilirubin zvyseny dal.tabletky helicid ze ma byt ok alemne ok nebolo dokopy asi 3 tyzdne ci kolko preslo ma poslal na gastro bola som prekvapená zobrali ma hned a tam pazerak zistili ...dali druhe tabletky a tie zabrali...teraz mna zaludok ci pažerák ci co boli na lavo pod rebrom ked zjem syr kedze sa pizzi nezdavam 😁 a zas nie kazdy syr mi vadi na alergo ze mam skusat ktore potraviny vadia mi akoze ďakujem za tame bolesti😇
Urcite skočiť na gastro ak nezaberaju ziadne lieky...nasla som.este kvapky gastritol malokedy maju v lekarni ale cez eshop sa da kupit tie mizaberaju na bolesť aj mne dal inac algifen ci jak sa pisu od bolesti ale neuzivala.som ich kedze su dost silne

najzienka
autor
27. júl 2023

@zuzkaa1991 ja som včera večer zobrala len espumisan a je to oveľa lepšie ,tak uvidím ,dr má mať dovolenku tak si skočím po výmenný papierik ku gastro keby nahodou

najzienka
autor
27. júl 2023

@deginko včera večer som zobrala espumisan tak mi je lepšie,myslím že taka vážna diagnóza by sa tak nezlepsila

deginko
27. júl 2023

@najzienka to som rada, len som ťa chcela upozorniť až to neprehliadas,lebo niekedy to aj lekári prehliadajú..a toto je to posledné čo ich napadne

zuzkaa1991
27. júl 2023

@najzienka aj gastritol si kupte je este lepsi ako espuminan su to bylinkove kvapky. Sa.mi zdaju ;)