Bolesti bedrových klbov skoro ráno

messue
27. apr 2023

ahojte ,mate niekto skusenost s bolestou bedrových klbov, hlavne skoro ráno, nie cez den ani vnoci skor rano pred zobudením. najskor to zacalo pred vyse rokom raz za cas a už sa to stupnuje coraz castejsie boli dni ked to bolelo kazdy den v tomto roku dokonca asi 3 týždne vkuse. je to hrozná muciva bolest nemozem zaspat už len ma bolest prebudí okolo 4 rano a prevalujem sa od bolesti. aj ked mam pohybu až až, nic ma neboli ani kolena , cez den som ako rybička... len bedrovy klb, raz jeden raz druhy alebo oba. beriem kolagen a doplnky na klby a som z toho už unavená. pojdem i ku lekarovi ale chcem zistit že ak ste niekto z vás tým presiel že co zabralo iné. Može to byt že idem asi do prechodu ? mam 45 r..dakujem za každu radu a skusenost

cookie29
27. apr 2023

trva to rok a este si u lekara nebola? A cakas na co? Prepac, ale nerozumiem. Moze to byt zapalove, moze to byt artroza, moze to byt problem v chrbtici... moznosti a moznosti a bez vysetrenia Ti nikto neda odpoved

zabka79
27. apr 2023

@messue mam artrozu nocne denne bolesti mam roky. Doporucili mi spat na chrbte nie na boku lebo sa tlaci na klb. Mne osobne pomohol vankus medzi kolena tak aby pri spanku na boku boli nohy od seba. Vankus, paplon, proste nieco. A urcite lekar tiez som cakala dlho kym.som isla...dostavam obstreky do klbov a obcas mi vytiahnu vodu

viestta
27. apr 2023

vobec to nemusia byt klby ale moze to byt od chrbtice. Chod k lekarovi, nezistuj co komu pomohlo. Ak mas artrozu, treba ju cim skor riesit, ak je to chrbtica, tak tiez

messue
autor
27. apr 2023

Mate pravdu kaslem na seba dost. Stále len praca ,rodina, a domace zvieratká a seba a svoje zdravie zanedbávam. Zajtra volam dr a objednám sa.

kamatopo
27. apr 2023

Ja to teraz riešim. Mám za sebou rehabilitácie čo síce pomohli no len prekryli problém. Idem riešiť chrbticu. Pravdepodobne to mám z toho ako nadhodila rehabilitačná doktorka...

messue
autor
27. apr 2023

@kamatopo ale ako počúvam vela ludi ma problém s klbami. No som zvedavá ako dopadnem . Ja, co ma nikdy nic nebolelo všetko sa sype na mna, aj zrak sa mi horsi v posledny mesiac. vidim hmlisto aj to idem riešiť. Drzim palce

oliolijanka
27. apr 2023

@messue Nemala si pasovy opar?

kamatopo
27. apr 2023

@messue na mňa sa veľa veci zosypalo po prekonaní Covidu.

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
messue
autor
27. apr 2023

@oliolijanka nie veru

messue
autor
27. apr 2023

@kamatopo mam pocit ze odvtedy aj na mna. Covid
minulý rok v januári a od marca problémy. A možno aj po očkovaní. Boh vie

simona20201309
29. apr 2023

@messue precitaj si niečo o koxatroze. Mame to v rodine a ranné budenie na bolesť je úplne bežný priebeh u každého kto tým trpi

messue
autor
29. apr 2023

@simona20201309 a ako sa liečite? Da sa to úplne vyliečiť? Ved uvidím co mne zistia. Prečítam si o tom...

simona20201309
29. apr 2023

@messue pravidelne liečebné pobyty, lieky na utlmenie bolesti a ak už nič z toho nepomáha tak sa vymenia kĺby.