Bolesť zubov

10. apr 2022

Ahojte, zubárka mi skoro pred týždňom robila plombu na ľavej spodnej šestke a občas má boli občas nie.. keď nehryziem tak neboli.. chcem sa spýtať čo s nou môže byt? Mne príde že mám niečo s nervami a proste to ten zub netoleruje alebo neviem..

mec321
10. apr 2022

mozno mas “dierku”. mne sa stalo ze sice mi zubarka zaplombovala zub, ale bola niekde akoby “medzera” ze sa mi tam dostaval “vzduch” - proste nebol ten zub poriadne zatvoreny pod tou plombou takze ma pobolieval.

janka1011
10. apr 2022

Ja to tiež mám, ibaže už dlhšie, pol roka to už trvá. Zubár mi vymieňal amalgám za bielu plombu a odvtedy ten zub cítim. Predtým ma nebolel a od toho plombovania začali bolesti, nie však silné a občas v tom zube cítim ako keby tikať nerv. Bola som za zubárom, povedal že bude treba vytiahnuť nervy. Možno to bude aj tvoj prípad. Mňa len mrzí, že som si tú plombu dávala meniť... 😕

autor
10. apr 2022

@janka1011 presne v tom zube mi po výmene začal ako keby tikať nerv no mna asi porazí keď vybrať nervy 🥺 sam o sebe neboli iba keď zahryznem :/ občas ani vtedy ale však zdravý zub nemá boliet 😔 och.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1011
10. apr 2022

@zoro9836 reklamácia je u mňa slabá naplasť na to, že prídem o nervy v tom zube a bude mŕtvy. S mŕtvym zubom sú takmer vždy len problémy...😔
@autor takže máme presne to isté...ja stále váham či vybrať ten nerv alebo nie, bolesť je zatiaľ znesiteľná, no pochybujem, že to prejde keď tam cítim nerv, čo som čitala tak je to znakom odumierania zubu...ach ta