Bolesť zuba po extrakciu iného zuba

6. okt 2023

Ahojte, možno zvláštna otázka, no spýtam sa. Pred 2 dňami mi ťahali vrchnú sedmičku,bolo to náročné ,lebo mi ho museli vysekavat,keďže tam bol už len úlomok zuba a mal vraj strašné veľké štyri korene. Proste dosť sa zubár narobil, ale neboli má len miesto kde bol zub ,čiže horná časť sánky ,ale boli má na tej strane aj spodna časť sánky teda hlavne keď kusnem...normálne sa obávam,či bolesť zuba ktorý som mala pred ťahaním , nešla z iného zuba 😱 a teda spodného, keď tak boli ....či je to normálne keď prešli 2 dní , že tak boli aj iný zub?

zuzkaa1991
6. okt 2023

Mne tahali vcera 8cku dole a mna tiez zas pobolievaju horne zuby dokonca ked mi pichol injekcie ma zacali uz boliet.....ak boli velmi a nemate antibiotika tak ist po ne ;) ja trpel týždeň na auline 2krat denne kedze v silnom zapale mi trhali a nedali mi na pohotovosti antibiotika az moja lekarka teraz co som bola vcera mi dali letak co ako ma byt a tam ze ak do 3dni neprejde bolest treba sa prist ukázať atd.....obdivujem ze viete kusat ja ledva otvorím usta 🙈...ale zas mam mensiu bolest ako pred 3r. Bol velky zasah ak vam sekali