Bolesť zuba

16. jan 2023

Baby poraďte. Včera v noci ma začal bolieť zub spodná 5 ráno okolo 2 sa to zhoršilo začal pulzovat a silno bolieť. Dnes som bola u zubara ten mal ale dovolenku tak som išla k zastupujucej zubarke. Este podotknem ze včera som bola vonku s deťmi na ihrisku a trafila ma lopta do lica a vtedy začala trochu bolest ktorá sa v noci zhoršila. Urobila mi itraoralny rtg povedala že ten vyzerá v poriadku nič neobvyklé na ňom nevidela a potom mi poklopala po zuboch 5 reagovala bolestivo na poklep taksito ma zub boli aj na zahryz urobila aj skusku vitality zubov vsetky reagovali tak ako majú ale keď mi priložila tu vaticku na 5 začalo mi v tom zube viacej pulzovat a zhoršila sa bolest. Kaz na zube nemam je zdravý. Keďže nie som jej pacientka a mala veľa ludi dala mi len lieky od bolesti na predpis a povedala že mám ísť zajtra ráno k svojmu zubarovi od zajtra už robí a ešte mi povedala ze podla nej môžem mať zapal zubnej drene ale nezdalo sa jej moc to ze nemám na zube kaz a takisto ani na rtg nič nevidela. Chcem sa preto spýtať ak ste niektoré mali podobne skúsenosti ci môže byt zapalena dren aj keď nie je v zube kaz a na rtg je všetko ok ?
Budem rada ak odpoviete

daniela2505
12. máj 2023

Ako to dopadlo? Mám niečo podobné teraz