Bolesť zub po plombovaní

patuska00
4. mar 2023

Ahojte ženy mali ste niektora z vás dva dni bolesti po plombovani mňa strašne bolí zub možno mi vybral aj nerv som z toho už nervózna dva dni boli.

bublinka1426
4. mar 2023

@patuska00

nevycistene asi dobre, su tam bakterie, ktore tvoria plyny a nasledne tlacia na plombu. to znamena ze ak ti naozaj cistil kanal, vybral nerv, nemal este plombovat ale dat len vlozku... aspon mne tak robili... ono sa prv vyberie nerv, ocisti kanal a este sa tam zvykne davat umrtvovacie daco, aby to vsetko co tam nema zit, pozabijalo..

mne raz takto zaplombovali zle vycisteny zub, a bolela ma polka tvare, bolest mi sla do ucha, do ust, do hrdla... vsade

bolest neznesitelna..ale tak mala by si vediet co ti vlastne robil...(?)

patuska00
autor
4. mar 2023

@bublinka1426 neviem čo aj vŕtal aj dal tam niečo biele aj žlté také ako špicaté aj vyčistil niečo ale neviem boli má už dva dni ale nie strašne ma bolí ale boli má cítim že mám aj opuchnutu tvár trochu.

loginexistuje
4. mar 2023

@patuska00 ihned k zubarovi musi to otvorit

bublinka1426
4. mar 2023

@patuska00

tak ak to nepocka, chod na pohotovost, otvoria to a daju ti tam vatu ( a predtym dezinfikuju) ==> tvoj zubar asi ti to zle vycistil, mozno nechal kusok mrtveho nervu....alebo su tam tie bakterie...
drzim palce, ja som si uz so zubami uzila :(...

pehavcek
4. mar 2023

@patuska00 mna bolel dva tri dni jeden zub, ale ten bol v strasnom stave uz predtym.Bolelo ma aj vrtanie napriek inekcii.po par dnoch to preslo.Takze je mozne, ze to mas tiez takto.Druha moznost je, ze tam mas nejaky zapal.

patuska00
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patuska00
autor
4. mar 2023

Tak musím počkať do pondelka.

patuska00
autor
4. mar 2023

@patuska00 môžem teraz brat tabletka flektor kapsula brala som brufen keď bolo tri hodiny po obede

ildiko36
4. mar 2023

@patuska00 mna to bolelo skoro 2týzdne, aj teraz to mam citlive keď vypijem niečo teple.

daniela232
5. mar 2023

Keby ti ťahal nervy to by si vedela,lebo čistenie kanalikov trvá hodinu,potom výplň sa dava neskôr ti trva tiez hodinu ,a nakoniec plomba,ja by som veru na pohotovosť išla,kde sú dobrí odbornici, tiež viem co je bolesť zubov😥

bublinka1426
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patuska00
autor
5. mar 2023

Ďakujem vám ženy za radu ale dnes má už tak neboli ako včera a pred večerom dúfam že ani zajtra nebude bolieť