Bolesť žalúdka a chrbta

16. sep 2024

Ahojte už zo trištvrte roka mám bolesti žalúdka denne ale dáko som si zvykla no posledný týždeň už aj chrbta zrkadlovo ako žalúdok s dnes mám už celkom neznesiteľné bolesti brucha...viem že som mala skorej volať dr dnes aj budem alebo zajtra jalen či nemáte dáku podobnú skúsenosť veľmi sa bojim či som to nezanedbala..ďakujem 😓

sisa_s
16. sep 2024

No bat by si sa mala, 9m neriesit tazkosti a zase to odkladas (zajtra zavolas)...dnes si uz mala sediet v cakarni, tu ta nikto nediagnostikuje

autor
16. sep 2024

@sisa_s veď som si priznala chybu len odkladala som to kôli strachu už vtedy vždy som si vravela že to prejde ach

lillyilly
16. sep 2024

Mozes mat aj reflux, nestresuj, objednaj sa na gastro

autor
16. sep 2024

@lillyilly ale mne sa nevracia kyselina vieš

lillyilly
16. sep 2024

Kamoske diagnostikovali reflux, a vobec necitila kyselinu. Lekar jej povedal, ze niekedy sa to prejavuje aj takto, ze ju boli brucho a chrbat… samozrejme to je lwn jedna z moznosti, treba sa dat normalne vysetrit aby sa prislo na pricinu a mohla sa riesit

vakatko
16. sep 2024

Helikobakter, Tichý reflux ... objednaj sa na gastro ako radí @lillyilly

autor
16. sep 2024

@vakatko ja sa bojím najhoršieho preto som to odkladala samozrejme zavolám😓

vakatko
16. sep 2024

nemáš sa čoho báť, zistia čo spôsobuje bolesti a budeš sa liečiť.

autor
16. sep 2024

@vakatko ďakujem za povzbudenie ❤️

deti95060810
16. sep 2024

strácaš čas... pretože termín na gastro môžeš dostať aj o mesiac - dva a výsledky zas o ďalší mesiac... keď si to tak spočítaš tak trpíš rok...
môžeš mať zápal žalúdka... kúp si aspoň v lekárni liek NoSpa , Nolpaza, popr. vyskúšaj aj Pancreolan... ak to máš zo stresov - aj to môže byť, tak potom magnézium.

walentina7
16. sep 2024

Mňa boli zaludok a chrbat z neho uz treti rok s mensimi prestavkami. Vylucila som mlieko a mliecne vyrobky a je mi o niečo lepšie.