Bolesť zadku

18. feb 2024

Zvláštna téma,ale skrátka trápi ma bolesť zadku.Oblasť okolo kostrče.Je to už dosť vyrazné.Nie som si istá či to môže byť..?Googlila som, samozrejme,našla som syndróm mŕtveho zadku apod.spojené s nedostatkom pohybu a sedavým zivotom.Ale ja som bola aktívny športovec a aj teraz každý deň mám najmenej 2 hodiny chôdze,cvičím každý alebo každý druhý deň,doma máme schody,váhu mám normálnu.V práci sedím tak 4-5 hodín,snažím sa prejsť,natiahnuť sa.

vikisisi
18. feb 2024

Aj ja to presne ako ty mávam, akoby to boli obdobia, že raz nič a potom mám problém sa až postaviť a tiež si nemyslím že by som mala malo pohybu, tiež doma máme schody tak niekoľko krát denne hore dole

martinmmartin
18. feb 2024

Bolesti kostrce su 95% vzdy kozneho povodu.Absolutne casta vec. Vygugli si sinus pilonidalis , pilonidalna cysta
Tam kde ti zacina rozpolovanie zadku su extra obrovske pory ktore sa ucpavaju po dlhsom sedeni alebo vzdy ked sa do nich nahodou dostane extra pevny chlp a ucpe sa to cele a hnisa to aj roky a kazdy si potom mysli ze ho boli pri dlhom sedeni kostrc.

autor
18. feb 2024

@martinmmartin viem čo myslíš,mal to synovec a čistili mu to na chirurgii pár mesiacov,častejšie to majú muzi.Toto ale nie je ono,mňa boli vlastne kosť aj svalstvo,pocit akoby tlak a svalovica dokopy,akoby ma seklo,ale oveľa nižšie ako je bežné
@vikisisi no presne,niekedy ani postaviť,ale keď sa už postavím prejde to