Bolesť vľavo pri srdci, nával tepla a stres

maria1023
30. mar 2024

Ahojte, chcem sa opýtať,
Môže to súvisieť z panickým atakom keď ma začne z ničoho nič bolieť vľavo v boku pri srdci, nával tepla, a stres ?
Vždy keď to príde sa začnem báť, čo vám pomohlo ? Psychiater ? Alebo? Bojujem s tým už 2 mesiac u doktora som to ešte neriešila ale neviem to ovládať sama.

Ďakujem za každú radu.
Vždy sa bojim že dostávam infarkt alebo niečo.

tundra
30. mar 2024

@maria1023 skus magnezium,mne pomohol.

maria1023
autor
30. mar 2024

@tundra užívam magnezium denno denne 3x za deň. Keď príde na mňa ten stav, hodím do seba magnezium a trocha to pomôže..

tundra
30. mar 2024

@maria1023 viac neporadim,mozno sport? 3x do tyzdna vyvetrat hlavu,rozprudit lymfaticky system...

maria1023
autor
30. mar 2024

@tundra a mávaš takéto stavy aj ty ?

tundra
30. mar 2024

Ja som citil bolest,ktoru opisujes,moze to spôsobovat nedostatok horcika a magnezia.
Nasadil som Magnarot,vraj jeden z najlepsich,povedala teta v lekarni a po tyzdni bolesti ustupili.Ja pracujem na smeny a niekedy su
moje stavy divne,teda hlavne po nocnej.Chodim cca.raz za mesiac na akupunkturu.Pred 5.rokmi som mal zvyseny pulz,urobil vysetrenia,nic nezistili,vraj vnutorna nervozita.Zacal som behat a po mesiaci vsetko v norme😁,preto som to napisal.Samozrejme, ak sa necitis komfortne,smer lekar,minimalne zobrat krv a pozriet hodnoty.Po zime odporucam aj vitamin D.Ja mam vzdy na jar hodnoty o 20% pod normalom.Ale zijeme v doline,kde je v zime malo slnka,tak asi preto.