Bolesť vlasov

21. apr 2021

Viem znie to hlúpo ale naozaj ma bolia vlasy alebo teda v okolí korienkov. Zacalo to asi minuly tyzden. Cop nenosim uz asi 6mesiacov nosim väcsinou rozpustene v noci zapletene vlasy. Neviete z coho to je? Nie je to hrozna bolesť ze by sa to nedalo vydrzat ale rozhodbe je to neprijemne mam pocit ako keby mi mali vsetky vlasy vypadnúť. Nemôže to byť z korony? Alebo ne to hlúposť

leskovael
21. apr 2021

Môže, kamošku "boleli vlasy" presne tak ako popisuješ v čase, keď bola pozitívna

syslik81
21. apr 2021

mna boleli ..a vraj je rto daco ako migrena .. preslo to casom .. niekto je moc senzitivny ..

sapetka
21. apr 2021

Mna zvykne boliet pri korienkoch ked uz su mastnejsie.. ked umyjem tak je v pohode.

diewcatqoo
21. apr 2021

Mam vlasy po pas a v noci to bolo neprijemne spat s rozpustenymi, pretoze sa mi obcas stavalo, ze som sa s vlasmi dusila. Ked som sa pretacala v spanku z jednej strany na druhu, tak sa mi omotavali okolo krku (keby som to realne viackrat nezazila, tak neuverim 🙂 ).
Tak som hladala co najvhodnejsie riesenie, ako si ich v noci ucesat, aby sa mi toto nestavalo. No a po roznych pokusoch som si teda zacala vlasy na noc zapletat do vrkoca. A presne vtedy ma zacali "vlasy boliet". Presne tak, ako popisujes, pri koncekoch, ako vytahane, akoby mi mali vypadnut. Tak spim znovu s rozpustenymi a vlasy uz nebolia...
Takze porozmyslaj, ci to tiez nemas z toho zapleteneho vrkoca.

sszuzu8
21. apr 2021

Chrípka

autor
22. apr 2021

@sapetka to som tiez citala ale umyvam si ich kazdy2den a vtedy co som toto pisala som ich mala cerstvo umyte

autor
22. apr 2021

@diewcatqoo ja ked som ich mala v noci rozpustebe nemohla som ich rano ani rozcesat tiez mi v noci zavadzali a na vankusi som mala vela vlasov preto som si to zacala do zapletaneho copu

dolynkag
8. mar 2022

@diewcatqoo pripajam sa s problémom, možno po kovide /cca 4 mesiace som po/ alebo z toho vrkoča v noci ale to je uplne navoľno... niekto má niečo nové, či toto môže byť dôvod?