Bolesť v podbrušku po pohlavnom styku

simonaluk
21. júl 2021

Čaute baby, niektorý ma už poznajú z predchádzajúcich diskusií, skôr než som sa to rozhodla dať tú som si prešla pár rád a stránok o podobnom probléme... Som momentálne v 7 týždňii od kedy sme sa spolu z manželom dozvedeli ze som tehotná tak sme sex dali na par dni bokom po nejakom týždni dvoch sme to skúsili prvý krát bolo všetko ako stále ale potom druhom som začala mať po... Bolesti pripomínajúce prichádzajúcu menštruáciu niekoľko minút potom to prestalo,, občas aj počas dňa mam takéto bolesti... Neviem či preháňam alebo je to normálne..:/

alena2798
22. júl 2021

@simonaluk k tvojej otazke ti konkretne neodpoviem. Ale ja som v 6. tyzdni a dr som sa pytala na sex. Neodporuca mi ho prve tri mesiace. Povedal mi, ze radšej vydrzat ako byt potom zbytocne v strese. Mozno ste mohli pockat...

viktoria1425
22. júl 2021

@simonaluk po orgazme ma maternica stahy. Tie bolesti su z toho. Mozes byt v klude 🙂

izabela181
22. júl 2021

ja tiež keď som otehotnela som išla hneď k dr, bola som v 5 týždni a povedala že neodporúča mat sex prvý trimester 🤷🏻‍♀️😊

simonaluk
autor
22. júl 2021

@izabela181 veď jasné dúfam že sme tým babetku neublížili, moja Dr. Je totiž na dovolenke a vráti sa až koncom júla 😔