Bolesť v ľavom boku

dominikatomas
22. jún 2022

Ahojte. Zacala ma trapit bolest v lavom boku. Neviem presne opisat odkiAL vyzaruje. Mam pocit plneho creva akoby ma bolelo to a neskor mam pocit ,ze je to mozno z chrbta. Uprimne mam obavu. Nechcem zbytocne panikarit..neviem co robit..

jjanulienka
22. jún 2022

Zastavené vetry🤷🏽‍♀️

taktotedanie
22. jún 2022

Navstivit vseobecneho lekara..vezme krv a aspon ultrazvuk brucha

mirkava
22. jún 2022

@dominikatomas stolicu máš pravidelnú? V ľavom boku to vyzerá na hrubé črevo. Treba vyšetriť ak bolesť nebude ustupovať. A veľa piť...

dominikatomas
autor
22. jún 2022

@mirkava bola som na velku normalne. A jem normalne a pravidelne... moze to byt aj z chtbta? Citim tlak aj na hrudniku, krizoch... dufam naozaj,ze to nie je hrub.crevo.. bojim sa ,doteraz som to nemals

mirkava
22. jún 2022

@dominikatomas chrbtica je veľmi komplikovaná a môže spôsobiť veľa druhov bolesti. Tlak na hrudníku a v krížoch môže byť chrbtica. Bolesť v ľavom boku od chrbtice som ešte nepočula, ale nič nie je nemožné. Máš sedavé zamestnanie? Dosť pohybu? Ja keď sa malo hýbem, alebo po chorobe, boli ma všetko.

dominikatomas
autor
22. jún 2022

@mirkava momentalne som nezamestanana .ale zacala som cvicit na chrbticu ,lebo som stuhnuta. Pichanie ani rezanie nemam ale akobt tam nieco,,sedelo". Mala som to par krat a preslo to ale uz sa mi to nepaci

mirkava
22. jún 2022

@dominikatomas ak je niečo co si mysli, ze je už cez. určite chod k lekárovi.

simsalabim
22. jún 2022

Aj oblicka moze boliet v boku. Urcite chod k lekarovi, vysetrenia napovedia viac.