Bolesť v ľavej strane rebier a boku

24. júl 2022

Zdravím, cítim bolesť na ľavej strane tela (cca v tej výške ako je srdce), bolesť je zvláštna akokeby bodavá alebo pichľavá a cítim ju pri dýchaní, keď zadržim dych tak to necítim. Nie je to moc veľká bolesť, len je to nepríjemné. Krvné testy ok, ekg aj echo srdca ok, rontgen pľúc a srdca taktiež ok. Mám skoliózu chrbtice, asi to má súvis s tým že? Mám 20 rokov

diaszoky
24. júl 2022

Chrbtica sj ja to mam

autor
24. júl 2022

@diaszoky a neviete mi poradiť ako to zmierniť? Momentálne som v robote tak asi budem musieť vydržať.. Ale asi to ani nejde nejako zastaviť, musí to prejsť samo 😏 Alebo máte nejaké rady, pomáha niečo?

diaszoky
24. júl 2022

Mne pomaha iba masaz a cvicenie ale hlavne masaz a stlacanie tych bodov navstivte neurologa

autor
24. júl 2022

@diaszoky Dobre ďakujem 🙏🏻

silvusa123
24. júl 2022

Helou mňa to tiež trápi ,bola som u chiropraktika a noc mi to nepomohlo . Buď skús nejaké cviky ktoré si pozrieš na internete alebo zajdes k ortopédovi alebo sa u svojej lekárky spýtaj či by ťa nevedela odporučiť na infúzie ktoré sú na toto zamerané

autor
24. júl 2022

@silvusa123 Bol som už u ortopéda pred dvoma týždňami a odporučil mi masáž a cvičenie, lebo som mával tlak na hrudníku, no teraz zas mám to pichanie pri rebrách tak preto som sa pýtal či to je tiež od chrbtice 🙏🏻 Skúsim tie masáže, ak nepomôže budem to riešiť inak