Bolesť v krku nad ohryzkom

mimi73
31. mar 2017

Kocky nenasla som ziadnu podobnu temu mam problem boli ma pri prehltani v krku nad ohryzkom niekedy viac niekedy menej , nie je to angina, hrdlo nemam cervene,trva to asi týždeň aj nieco, niekedy si myslim, ze sa az velmi sledujem stale to ohmatavam. Doktorovi mozem ist az buduci tyzden bakolko pracujem,ale aj tak mam strach. Dakujem za kazdu jednu odpoved 🙂

janinah
31. mar 2017

štítna žľaza?

mimi73
autor
31. mar 2017

Neviem janinah som xdravotna sestricka takze prve co ma napadlo karcinom hrdla 😅ja som taky strachopud myslim hned na najhorsie. Nepijem nikdy som nefajcila mozno aj stitna to moze byt prehmatavala som necitim ze by tam boli nejake zdureniny. Teplotu nemam
@janinah

janinah
31. mar 2017

@mimi73 sestrička som aj ja..a to máš problém zavolať na orl a endokrinologiu nech ťa kuknú v prac. dobe?

mimi73
autor
31. mar 2017

@janinah no to by som zavolala keby som bola na svk ale ja som vo fr a tu je to trodku komplikovanejsie naskor budrm ist obvodakovi

moonlighting
2. apr 2017

@mimi73 Ahoj mimi, ako si dopadla? Mám tiež rovnaký problém už cca týždeň, a tiež som strachopud, bolí ma to presne na tom istom mieste, ale iba pri prhĺtaní, a zvonku na dotyk, niečo mi tam akoby zavadzia, akoby sam tam mala zapichnutý alebo prilepený kúsok jedla alebo čoho, ešte som také niečo nemala neviem to poriadne ani opísať.

mimi73
autor
3. apr 2017

@moonlighting ahoj dopadla som asi tak ze to samo preslo, dnes som sa zobudila a nic, podla vsetkeho to je asi na pel z borovic co tu lieta, teraz zacalo obdobie kvitnutia a asi 10 dni bolo vonku krasne slniecko a cez vikend prsalo, dnes som sa zobudila a nic, tak budem sledovat co a ako

myslela som aj na stitnu zlazu, ty si nic nejedla co by ti zostalo v krku? skus prehltnut korku z chlaba nieco tvrdsie, drzim palce