Bolesť uzlín

lenkafifko
7. júl 2024

Ahojte. Prosím vás mate niekto skúsenosť s bolavými uzlinami? Nikde ich nemám zväčšené, ale bolia ma alebo taky čudný pocit mam pod sankou, v trieslach, v nohách zo zadnej strany kolená, v predlaktia v tých zhyboch... neviem teda či sú to uzliny alebo nervy... bola som už aj u dr. Ta mi hovorí, že to mám v hlave... prehmatala mi tie miesta a povedala, že tam nič necíti.. bola som aj na Sone pazuch aj noh.. a všetko ok... ale fakt ma to hnevá už dosť dlhú dobu (pol.roka) najskôr to začalo pazuchami a potom postupne to ostatné... neviem co stym...😔

juraj456
7. júl 2024

@lenkafifko ahoj. Dnes som písal akurát ja mám problém s uzlinou. Tiež neviem z čoho keď všetko mám ok ale ja ju mám aj tvrdú a bolestivú ale len po jedle väčšínou

pralinka25
7. júl 2024

Ja neviem ale posledny mesiac sa mi na roznych miestach objavuju bolestive zvacsene uzliny. Bolia vzdy par dni a potom sa objavia zas inde.
Vzdy som to mala pred nejakou chorobou. Teraz sa mo zda ze len tak. Mozno mam nejaky zapal v tele.
Ale ak ta lekarka skontrolovala tak by to malo byt ok. Pripadne skus este ineho lekara.

lenkafifko
autor
1. aug 2024

@pralinka25 no v ambulancii mojej Dr. ordinuju 2 doktorky a obidve, že si nemám hlásať choroby, ale mňa to naozaj hnevá, idem na neurologiu o 2 týždne, tak uvidím co tam mi povedia.. ale moja Dr. Napísala na výmenný lístok ze podozrenie na tetaniu... ale či takéto prejavy ma tetania... no neviem
A tebe sa uzliny aj zväčšia? Mne nie, ale pobolieva ma tych miestach kde sa nachadzaju.. dokonca aj v cickach mam take zasklby 😅