Bolesť ucha na dotyk

adrianarepkova
14. aug 2022

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či ste sa niekto stretol s tým, že vás bolí ucho na dotyk, prípadne pohyb zo zadnej časti ako sa pripája ku kosti. Mám to tam také mäkšie oproti druhému uchu ale hrčka to nie je. Začervenané to tiež nie je. Na pohľad tam nie je nič. Keď ucho natiahnem “zmizne to”. Neviem presne koľko to trvá, ale už pred pár týždňami som to tam mala, no myslela som si, že to je vyrážka - nemizne to tak som to neriešila a možno to aj zmizlo a znova sa objavilo. Neviem, či sa na tom mieste nachádza uzlina, no bola som chorá + alergia = silná nádcha.
Posielam fotku, kde sa to miesto nachádza. Ak mi bude vedieť niekto poradiť čo s tým, budem vďačná.

petricka22
14. aug 2022

@adrianarepkova a nebude to vred? Tie fotky nie su moc dobre…

adrianarepkova
autor
14. aug 2022

@petricka22 tiež mi to napadlo, ale neviem 🫠 viem ja to neodfotím dobre a mame sa to len takto podarilo 😵‍💫…ono tam na pohľad ani nič nie je vidieť (nevidel tam nič priateľ ani mamina, ja tiež nie len ja si tam vidím len pomocou zrkadla) ide len o to aby som ukázala bolestivé miesto

adrianarepkova
autor
14. aug 2022

@petricka22 navyše to vyzerá, že mám totálne mastné vlasy 😂🫣 prisahám, nemám! 😃

petricka22
15. aug 2022

@adrianarepkova zdalo sa mi, ze su trochu “jeté” tie vlasy 😂 ale nemam potrebu to rozoberat, len riesit problem 🙂
Neviem, ci sa to moze vytlacat, ja by som skusila…

adrianarepkova
autor
15. aug 2022

@petricka22 nie nie, umývam každý deň, len s bleskom to vyzerá divoko, ale tiež by som sa pozastavila😃😃 jasné, ďakujem pekne 😊