Bolesť ucha a hlavy

simonka1161
15. dec 2020

Prosím nejaké babské recepty? strasne mám bolesť ucha aj hlavy ako keby som praskla 😒😒😒😒😭😭

mucinka5512
15. dec 2020

@simonka1161 Ja som pred rokom prekonala zápal stredného ucha, jedine čo mi pomáhalo aj keď len na chvíľu bola tepla utierka na ucho. 🤷‍♀️🙏

lucianne
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucianne
15. dec 2020

@simonka1161 Ak máš zápal stredného ucha bude bolieť a veľmi ja keď ho mam chodím po dome s plačom a pomôžu jedine ATB. Inak môžeš mať aj prievan alebo to môže byť aj zo zuba. A skus si ten lievik do ucha co sa zapaľuje, teply uterák priložiť, na vaticku kvapky do ucha ak máš a už som počula aj o cesnaku do ucha ale to nemám vyskúšané. Inak naj smer DR. Prajem nech co najskôr prejde viem co je to za bolest

brita7777
15. dec 2020

Cez den cesnak, nornalne nakrojis trochu, aby sa vosiel do ucha, nie ale zase hlboko, tak akurat, aby ta stava z toho sa ti dotykala vnutra, prilozit vatu cez ucho a satku okolo ucha alebo čapicu, nieco co ti to udrzi v teple. Na noc, nakrajas cibulu kusok pridas trochu oleja co mas doma, nechas nech ti pusti stavu, v izbovej teplote nech to nie je studene a po takych 2/3hodinach maly kusok vaty si do toho namocis a supnes do ucha, opat velky kus vaty cez ucho (,prip mala satka, bavlneny kapesnik) a prehodit nieco cez hlavu. Takto aspon 3dni a 3noci, plus mozes si dat aj paralen. Skus, mne vzdy pomohlo