Bolesť stehennej kosti

25. júl 2024

Dobrý deň, mám asi 3 dní dosť takú zvláštnu bolest v ľavom stehne. Ako keby na kosti. Neviete z čoho to moze byť?
Bolest sa nezhorsuje pohybom, bolí to aj v kľude.

kakika
25. júl 2024

Ja som mala to isté, teda ešte mám, ale uz nie tak často. Pochodila som ortopéda, neurológa, chirurga, Mr mi robili,kadejaké vyšetrenia a nič nezistili. Prekonala som boreliozu, tak mi napadlo,že či to nemá s tým nejaký súvis. Ale teda žiadnu oficiálnu diagnózu mi nikto neurčil.

bublinka1426
25. júl 2024

3 dni?

bublinka1426
25. júl 2024

@kakika suvis moze byt s borelkou mamto iste ale roky

autor
25. júl 2024

@kakika
@bublinka1426 a zlepšilo sa vám to ? Možnosť prekonané neliecenej boreliozy u mňa je.

bublinka1426
25. júl 2024

nie. ale to nie ani kost, vacsinou klby bolia. a prepac. 3 dni ta boli? ja mam rocne bolesti. nie 3 dni. mozno si sa dakde buchla ' mozno si len vysilena
ja uz mam zvlastnu bolest v mozgu z MK

rozculena
25. júl 2024

ˇproblémy s krížami nemáš? Mňa takto bolelo stehno a bolo to od krížov

bublinka1426
25. júl 2024

@rozculena to je pravda, ale to sa siri tak zo zadu a ano mozu to byt krize

autor
25. júl 2024

@rozculena niekedy ma pobolievajú, ale fakt výnimočne. Asi by som to nepripisovala k tomu, teraz ma napríklad nebolia a nemám problém s chrbtom ale bolí ma ako keby stehenná kosť vznútra.

bublinka1426
25. júl 2024

3 dni neries.
to je velmi malo na dovod sa strachovat, mozno len pretazenie
mna kosti bolia kazdy den

rozculena
25. júl 2024

nemusia ťa bolieť kríže zároveň so stehnom,ja som bola seknutá a to stehno ma začalo bolieť až potom.
Tú chrbticu nejako aj riešiš? Cviky? fyzioterapeut...?

autor
25. júl 2024

@rozculena nemám potrebu, raz za pol roka na 1 deň drobného nekomfortu, aj to spôsobené z dôvodu prefúkania, nestojí v podstate aj za spomínanie.

rozculena
25. júl 2024

no ako myslíš,skôr či neskôr sa chrbtica pripomenie