Bolesť šije

xxxanna
21. jan 2022

ahojte , mám tu taky problem ktory pretrváva dnes už týždeň, bolí ma oblasť šije vráža mi to do celej ruky , lopatky, ramena a kľúčnej kosti... oblasť šije mám opuchnutú a už mám toto 2krat a stále ma to neprechádza, mastim si to čo mi predpisala doktorka no vôbec mi to nepomáha... pokiaľ je tu niekto kto to uz mal tak by som bola vďačná za rady, vopred ďakujem.

ailiba
21. jan 2022

@xxxanna ja som mala asi niečo podobné a pomohol mi tento krem+liek proti bolesti, najlepšie brufein. Treba pár dní potierat aj dat si tabletku. Ale neviem, či to tebe zaberie... Podľa toho, čo ti je. A žiadna masáž, keď je to zapálené nie je dobrá.

xxxanna
autor
21. jan 2022

@ailiba ďakujem veľmi pekne , skúsim.

xxxanna
autor
31. jan 2022

@ailiba dobrý večer, dovolím si povedať že táto masť mi nepomohla čo ste mi napísali 😄 nakoniec som zašla ku doktorke zistila mi že mám cervikobrachialny syndrom , poškodené stavce c4 a c5, útlak platničky na miechovy koreň a dnes som bola na magnetickej rezonancii tak mám zlomenú platničku 😄

ailiba
1. feb 2022

@xxxanna uja, tak to áno... Masť pomáha na zápal, nie na poškodené stavce... Hlavne, že ste boli u lekárky a môžete sa ďalej liečiť. Prajem, aby sa to čím skôr napravilo a nebolelo🙏