Bolesť rúk v noci

kinderkooo
6. máj 2020

Ahojte už cca 4 dni sa budím v noci na strašne bolestí rúk hlavne od ramena k laktu cez deň je to v pohode celkom.. Mám problémi s krčnou chrbticou,máte stým prosím niekto skúsenosť ? Ďakujem

eliska13
6. máj 2020

@kinderkooo cvičis robíš strečing?chcelo by to masáž aspoň zopár x.Prioadne si kúp Guajacuran je bez predpisu uvoľňuje svalstvo.A klasika Ibalgin od bolesti nechodíš k ortopédov, neurologovi?

kinderkooo
autor
6. máj 2020

@eliska13 Cvičila som ale dala som si pauzu lebo som mala iné zdrav.problémi.Na masáž chodievam ale to mi tak zaberie na 2-3 dní..U neurológa som bola ale žiaľ asi nie u dobrého povedal mi že som mlada že to nič nieje ;( Beriem od včera Milgamu môže byť aj to ?

eliska13
6. máj 2020

@kinderkooo tak nájdi iného lekára, lebo to zanedbas.najdu si na YouTube strečing krčnej chrbtice to sú klasické cvičenia také nudné, ale veľmi účinné.Ja mám skrátené svaly na krku, trpne mi ruka, prsty v noci mravencia, platničky mám zatiaľ v poriadku je to len svalové akonáhle si pár dní pocvicim je to dobre.len potom ma nič nebolí, neťahá a polavím😀Milgamma je dobrá tu ber. Fajn by bolo nájsť lekára čo Ťa pošle na MRI, lebo to môže byť čokoľvek aj vysunuté niečo v hrudnej chrbtici a strieľa to do ruky.V ušiach Ti nepíska, nezalahne?

kinderkooo
autor
6. máj 2020

@eliska13 Len vieš aký mám problém pri cvičení že cvičím,dojde mi zle a hneď som celá vylakana..Áno chcem zmeniť obvodného a pohnúť sa ďalej lebo som mlada a strašne ma to trápi takto...Nie nezvyknem mať stým problém

eliska13
6. máj 2020

@kinderkooo pri akom cvičení a ako zle?určite neurológ ten rieši mravcenie, strpnutie ..možno Ti dajú aspoň rehabilitácie

evitana28
20. jan 2023

@kinderkooo dobrý deň,čítam váš príspevok, nakoľko trápi ma ten istý problém príšerná bolesť rúk od ramena k lakťom hlavne v noci...a niekedy bolia aj celé ruky...chcem sa spýtať, čo vám na to pomohlo, prípadne zistili ste príčinu prosím? Ďakujem za odpoveď 🙏

laurina23
2. feb 2024

@evitana28 ja mám ten istý problém hlavne vecer pred spanim.. zistili vám niečo?