Bolesť rebra po sekcii

26. júl 2022

Ahojte baby, tie ktoré ste po sekcii. Tiež ste mali neskutočnú bolesť na rebrach? Som 7. Deň po sekcii a neskutočne ma bolia rebrá pri nádychu , ani spať sa nedalo ,🥲stretli ste sa s tým? Môže byť, že je to tým ,ako ťahali bábätko von? Lebo moja vraj bola veľmi vysoko uložená. Tak či mi nestlacili až tak rebro,že mi ho narazili.

idemo
26. júl 2022

Ahoj, mala som rovnaky problém. Citila som sa akokeby mi všetky rebrá popučili. Nedalo sa mi v nijakej polohe spať. A trvalo to približne 2 mesiace.🤷🏻‍♀️…

autor
26. júl 2022

@idemo a dali ti NATO niečo doktori? Aký liek si brala od bolesti ,keď si kojila? Bože ani nehovor ,že budem trpieť 2 mesiace....v noci som sa nevedela ani nadýchnuť 😱

ikonica
26. júl 2022

Podla mna to nebude sekciou... Mam za sebou dve a nic take som nepocitovala... Skor ma bolel chrbat... Ale to som pripisovala stavu po tehotenstve ako takom a nie stavu po sekcii... Ved tehotenstvom sa vsetko poposuvalo, dieta tlacilo do rebier a pod... Tak dajte cas tomu, nech sa to da do povodneho stavu....

nikola81
26. júl 2022

Mala som aj ja tento problem, nemohla som spavat na jednej strane. Neviem cim sa to mohlo stat. Doktorka mi tlacila riadne na brucho ked maleho tahali von. Ale neviem ci to s tym ma suvis. Preslo to asi po 2 tyzdnoch.

beata_k
26. júl 2022

Ano je to sekciou. Sama som to pri druhej mala. Pri prvej som nemala. Bolest, ze sa nemozes nadychnut. Zatlacili velmi na branicu ked vyberali babo, trochu je pomackana. Mne to preslo asi po tyzdni.

idemo
26. júl 2022

Nedali mi nato nic…kedže som prvorodička brala som to že to je súčasť. A v noci ajtak pri bábatku veľa nepospíš taže ja som to extra neriešila. Mala som kopu iných problémov😉

autor
26. júl 2022

@idemo no pri mojej práveže ešte mám možnosť pospat 🤣 len očividne nepospim

ikonica
26. júl 2022

Paralen nezaberie?

anavixy
26. júl 2022

Nie tým, ako ho vytiahli, ale tým, ako ho asistujúci lekár predlaktím tlačil von zrejme áno. Novalgin od bolesti, na bolesť brucha tiež nedávajú nič? Treba si vypýtať.

danielkadandy
1. feb 2024

Ahoj a preslo ti to? Ja to mam tak jap ani spa poriadne vyspat nemozem ani spat na tom boku ani sa oretacat...som jak polamana...aj na fotyk je to citlive ...cela prava strana rebier

danielkadandy
2. feb 2024

@beata_k a rebra ta neboleli? Mna cela prava strana

beata_k
2. feb 2024

@danielkadandy Ano bolelo to. Tazko sa mi dychalo.

danielkadandy
8. feb 2024

@nikola81 pri sekcii?