Bolesť ramena až po lakeť

maria1023
21. máj 2024

Začalo ma z ničoho nič bolieť rameno, tiahne sa to až po lakeť, nemáte s tým niektorá skúsenosť ? Ďakujem

vsadeviem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zorkahorka
21. máj 2024

Mala som cosi podobne niekolko mesiacov. Ortoped mi dal injekciu do klbu a odvtedy mam pokoj.

maria1023
autor
21. máj 2024

@vsadeviem no, je to také že moc ani ruku nezdvihnem, kvoli bolesti. Idem akurát k neurologické, ak nedá liečbu pôjdem hneď aj k ortopédovi.

maria1023
autor
21. máj 2024

@zorkahorka a mohli ste zdvihnúť ruku ? Lebo mne je od tej bolesti aj zle, točí sa mi hlava a tak celkovo divne mi je.

zorkahorka
21. máj 2024

@maria1023 mohla, ale bolelo to. Isty cas som nespala kvoli tomu. Dr vravel, ze tam bol daky zapal. Aj na rtg ma poslal

minenkak
21. máj 2024

@maria1023 ja mám odtrhnutú šľachu,nemôžem dvíhať ruky a boli celkom pekne,čakám na termín operácie,jupiiii

vsadeviem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minenkak
21. máj 2024

@vsadeviem ďakujem

vlabe
21. máj 2024

@maria1023 minulý rok ma bolelo rameno, ťahala sa bolesť až skoro k laktu. Ruku som nedvíhla, lebo ta ostrá bolesť bola strašná.... Bola som na RTG, na magnetickej a všetko ôk. Záver bol zamrznuté rameno... Cca 2 mesiace aj viac, som chodila na rehabky a cvičila aj doma... Bolo to nadlho, ale môžem povedať, ze je to o 80%lepsie....