Bolesť ramena

anulienka30
25. jan 2024

Ahojte, už dlhšie ma pobolieva rameno. Ale je čudné, že iba keď som v kľude, v noci ma zobudí bolesť.
V decembri som bola chorá, mala som antibiotiká a mala som pocit, že aj rameno prestalo bolieť...ale len chviľku....teraz zasa bolí....
hýbať s ním môžem v pohode...dokonca som aj cvičila...to necítim....ale v noci ma to zobudí a bolí....nieje to nejako strašná bolesť, preto sa mi nechce chodiť po doktoroch....čo by ste mi poradili?

ibrunova
25. jan 2024

Mňa bolelo rameno asi 5 rokov.. Potom to prešlo aj do lakťa.. Magnetická, obstreky, rehabky.. Bolelo stále, už som v istých polohách nemohla ani rukou pohnúť. Po tých 5 rokoch ma strašne začal bolieť zub na tej strane. Šiel von, a o pár dní som si uvedomila, že rameno úplne prestalo bolieť.

anulienka30
autor
25. jan 2024

@ibrunova len mna neboli cez den....ina v noci, ked som v klude, tak ma zobudi bolest

123juno
25. jan 2024

@anulienka30 ja mám to isté, asi nejaký zápal, pomáha mi obstrek Elmetacin.

ibrunova
25. jan 2024

@anulienka30 ja by som šla k lekárovi.

danica2711
25. jan 2024

@anulienka30 môže to byť aj z krčnej chrbtice

lenkahvh
25. jan 2024

urcite by som isla hned k ortopedovi - znama ma taketo bolesti - presne len v noci a ma dost zaujimavu diagnozu, nie je to sranda a je to celkom rozsirene, ako som zistila skrz nu
vie sa to zhorsit a da sa to zoperovat, ale rozhodne chod k lekarovi - zanedbas a bude to horsie - nech je to hocico

mariynka
26. jan 2024

@anulienka30 vytery.toto robi streptokok pyogenes.mozno ho atb nezlikvidovali. Krv na crp a aslo..