Bolesť pŕs

mirkahh
30. mar 2012

Ahojte, chcem sa opýtať, je to normálne keď ma od stredu cykla až po ms bolia prsia, avšak väčšinou to ľavé 😒 . Bola som aj u gynekológa, ten mi prsia pozrel, nepovedal nič znepokojúce, objednal ma na sono ako na normálnej preventívke. Som zvyknutá spávať na bruchu, ale niekedy si musím pod prsia dávať vankúš lebo ma všetko tlačí...

lucia375
30. mar 2012

@mirkahh Je to viac menej normálne, aj ja som na tom bola podobne akurát mna bolievalo viac pravé. Tiež som absolvovala nejaké vyšetrenia ale všetko bolo OK. Po prvom porode sa mi to o dost zlepšilo. Asi to robia hormóny. Ak más dobré výsledky zo sona tak sa neznepokujuj. 🙂

mirkahh
autor
30. mar 2012

@lucia375 ďakujem za odpoveď, na sono prsníkov idem až koncom apríla, avšak gynekológ mi pozeral prsia a nič výnimočné nenašiel, aspoň si myslím, keďže nič zlé nepovedal... len mne sa už v hlave všelijaké hororové scenáre robili, čo všetko to môže byť... nezvykla som to takto mávať, ale ako som nasadila späť HAK čo je asi tri mesiace začalo sa mi to objavovať

lucia375
30. mar 2012

@mirkahh Tak zatial nepanikár, určite to dobre dopadne, po tom sone budeš mať istotu. Držím ti palce. 🙂

micak
28. máj 2012

@mirkahh Ahoj, ja to mam momentalne teno mesiac, presne ako u teba. Boli ma hlavne lava bradavka a mierne okolie, pravu tiez citim, ale menej. Ako si na tom teraz, co ti pomohlo ? Dakujem aj za nazory ostatnych !

mirkahh
autor
28. máj 2012

@micak noo veľmi mi nato nepomohlo nič, stále bolí sono v pohode ... trošku to ustúpilo keď jem menej sladkého a menej solím to mi odporučil moj dr.