Bolesť pri sedení

9. aug 2024

Ahojte som už na prášky je mi až na vracanie okrem toho že má boli celá chrbtica tak už nejaký ten týždeň keď sedím tak také ťahanie niekde až vnútri pravej časti chrbtice respektíve až zadku čo na to? Ak je to zápal nervu prejde to len cvičením? Ešte týždeň musím počkať s doktorkou kým budem mať dovolenku lebo už nemôžem vynechávať ani lieky od bolesti nepomáhajú keď kráčam ok ale keď si idem dať to ako keby tam mám niečo skrátené a boli zmena polohy a ja už si namyslam rakovinu preto horšie tu bolesť zbadám inak by to nebolo až také neznesiteľné

pribinak
9. aug 2024

Prečo neskocis na pohotovosť aby ti to opichali?
Ak máš akútne bolesti tak nemáš cvičiť

janka_266
9. aug 2024

Zrejme platnicka. Pomáha chodiť. Cvičiť sm systém.

autor
9. aug 2024

@pribinak na pohotovosti u nás nemajú takéto veci radi ani nič nedajú na to a hýbať sa môžem

pribinak
9. aug 2024

Určite tá nepošlú preč, minimálne dajú infúziu od bolesti
Tu ty píšeš veľmi často. Proste chod k doktorke, vypisovanim na koňa svoje zdravotné problemy nevyriešis

Čo čakáš? Že niekto ti napíše čarovne zaklínadlo a prestaneš mat bolesti? Toto vyriešia len lekári

Veľa zdravia želám

srnka79
9. aug 2024

Pocas akutnych bolesti urcite necvicit, prave naopak, relaxovat, uvolnovat. Ak stuhnute, tak teplo na chrbat, mozno masaz, tazko povedat, co to je. Obvodna posle k ortopedovi, na neuro, ti na rtg, proste na dlhe lakte, ja som musela skusat, zistovat. Silne lieky na bolest mi nezabrali, kazal mi jest mesiac, znicil mi zaludok. Potom som na pohotovosti aj skrz platnicku dostala injekciu, pomohlo na chvilu, ale bolel aj zadok, akoby stuhnute, poskracovane, zaseknute a tam mi pomohol jedine guajacuran 3 x 2 tablety denne. Volnopredajny. Pripadne rehabilitacie. Ked prejde najhorsie a cloveku sa ulavi, potom cvicit. Kadejake milgammy a drahe doplnky mne osobne nezabrali. Ale urcite, ked bolo tak, ue som sa uz nemohla ani madychnut/pohnut, tak prisla zachranka a pichli mi v infuzke cosi aj od bolesti aj na uvolnenie. Ked sa neda, tak sa neda... drzim palce, nech sa pride na to, co to je a ulavi sa...

autor
9. aug 2024

@pribinak skôr som sa pýtala akoby sa prejavovala rakovina mechúra či sú podľa vás tie príznaky na to alebo nie

pribinak
9. aug 2024

Ja nie som lekár, ty potrebuješ neurologické vyšetrenie, mizno MRI, alebo aj ortopedické vyšetrenie, nechápem že to nechápeš

Minule si písala, že nechceš vynechávat v práci a preto nejdes k doktorke, no len aby sa ti to škaredo nevyplatilo

autor
9. aug 2024

@pribinak minulý rok mi robili CT. Mňa nemá v práci kto striedať

pribinak
9. aug 2024

Za rok sa môže zmeniť veľa. A keď tá doktorka výpise na 3 mesiace tak co? Každý je nahraditeľný, nenahraditeľných sú plne cintoríny

letfenixa
9. aug 2024

@autorka rakovina mechura sa prejavovala krvou v moči a bez bolesti.

autor
9. aug 2024

@pribinak to akože myslíš že umieram? Ja mám na CT potvrdené posunuté platničky.