Bolesť pri močení

triesocka
8. apr 2017

Ahojte dievčatá, potrebujem radu dnes som sa zobudila s bolesťou pri močení (rezákom) a snažíme sa o bábatko, robila som tehu trest ráno a bol negatívny ale menstruáciu mám dostať v pondelok 10.4. K obvodnému sa chystám v pondelok ale ak dostanem mrchu vyšetrí mi aj tak moč? Dakujem za radu

katieg85
8. apr 2017

@triesocka ked ta to boli iba pri moceny tak mozes mat zapal mocovych ciest,pi vela vody a 3 krat denne urologicky caj ale poctivo,mne to zabere,ked uz je horsie tak v lekarni kupit urinal akut tablety.a ked mas menstruaciu moc ti nevysetri

maorka
8. apr 2017

@triesocka ja by som na tvojom.mieste isla na pohotovost, nech ti nasadia rovno antibiotiká, lebo z vlastnej skusenosti viem, ze ked uz reze tak volne dostupne lieky nepomozu. Bude sa to len zhorsovat ked sa to hned nezacne liecit. A hlavne pit veeela vody a urolo caj ma vyznam len doobedu. Taze,tak 😉

moni244
8. apr 2017

Co ma spolocny zapal mocoveho mechura s tehotenstvom? Chod radsej na pohotovost, do pondelka daleko

sibalka21
8. apr 2017

Cim dlhsie to budes odkladat, tym to bude horsie... Chod na pohotovost... A co to ma s tym, ze sa snazite o babo? :D A nie, nevysetri ta ak mas MS...