Bolesť pokožky hlavy

ella282
14. máj 2020

Ahojte, stretli ste sa niektorá s bolesťou pokožky na hlave? Používam čisto prírodnú kozmetiku na vlasy, farbim si vlasy už hennou indickou..2-3 mes...vlasy nezatazujem, nefenujem... umývam vlasy 2-3 do týždňa. Bolesť trvá niekedy celý deň, hlavne ako je temeno...

sunny8
14. máj 2020

Mňa takto boli keď mám dlho vlasy v gumičke 🙂 a odkedy ťa bolí ? Nemôže to byť tou hennou ?

zuzka565
14. máj 2020

Mňa tak bolela hlava z krčnej chrbtice

mamutka
14. máj 2020

@ella282 hennu používam roky a super, ale takú bolesť mam, keď sú vlasy silnejšie stiahnuté v gumicke.

ella282
autor
14. máj 2020

@sunny8 nie, určite... Práveže som musela znova začať hennovat, lebo mi strašne padali vlasy... Hennovanie kedysi mi to zachránilo vlasy... tá bolesť pretrváva dlhšie dva-tri roky... Ale v poslednej dobe intenzívne

sunny8
14. máj 2020

Fúha tak toto si už mala preriešiť radšej s doktorom keď je to taký dlhodobý problém. Na vlásky užívaj vlasové hnojivo pomáha veľmi rýchlo zabráni vypadávaniu a rastu hneď nové vlásky. Neviem ti poradiť asi fakt len tu dr nech niečo nezanedbas

ella282
autor
14. máj 2020

@mamutka používam stipce, môže to bolieť aj z toho?

jessicai
14. máj 2020

Môže to bolieť aj keď používaš stipec a mne sa to stalo vtedy keď som brala antibiotika mala som citlivú pokožku a nielen na hlave ale aj na chrbáte.

ella282
autor
14. máj 2020

@sunny8 s vlasovym hnojivom máš skúsenosti?

sunny8
14. máj 2020

@ella282 osobne ho beriem už od januára aj minulý rok som ho brala nejak začiatkom roka a pomáha

ella282
autor
14. máj 2020

@sunny8 dakujem a akú značku?

mamutka
14. máj 2020

@ella282 ja som mala zo stipca dosť otlacenu hlavu, asi som nemehlo... Ale mam dlhé a veľmi jemné vlasy, keď chcem aby to držalo, utiahnem, či zopnem fest a potom sa večer čudujem ako ma to na dotyk bolí. Ale to už viem rozoznať, pamätám ze pred rokmi som sa zarazila ako ma boli hlava bezdôvodne a ked som rozpustila vlasy, zrazu to bolo jasné. A to pritom bola vtedy taka typická bolesť hlavy, nie vyslovene pokožka. Ale môžeš mať iný problém, neviem, len proste fakt existuje bolesť aj pre takú blbosť ako zopnute vlasy

ella282
autor
14. máj 2020

@mamutka asi to bude tým, dala som si stipec dole a už to prešlo... dakujem moc 😘😘😘

mamutka
14. máj 2020

@ella282 tak snáď to bude fakt len to 🙂 treba im nechať slobodu asi :D

andula77
14. máj 2020

@ella282 mňa niekedy bolia určite miesta na hlave ci pokožke hlavy... Zdá sa mi, mam odopozorovane, že je to aj dané cyklom... Asi cca. 10 dní pred menzesom to pociťujem... Ale u teba to môže byť niečo iné

denisaaairdacova
17. nov 2023

@zuzka565 ako ten bolesť ste cítili ďakujem ?