Bolesť pod ľavým rebrom

fifozbs
21. feb 2024

Pozdravujem vás, ospravedlňujem sa, že píšem často ale potrebujem od vás poradiť/pomôcť.
Už dlhšie mám problém, že ma bolí podbrušku ale dnes ma začalo pichať pod ľavým rebrom (veď obr.). Chcel by som sa opýtať nasledovné:
Bojím sa, či nemôže ísť o pankreas. ako som písal, zo steru mi vyšla E-coli, dr. mi boli predpísané atb: Ciphin 500mg (2x denne), ktoré som ale neužíval, pretože sa bojím ich brať (čítal som nežiadúce účinky- je tam aj zhoršenie depresie , a aj vo fóre písalo veľa ľudí, že im z nich bolo zle) + aj na stránke ŠÚKL bola poznámka (pri lieku), že sa po 31.1. neodporúča ho predpisovať, nechápem, prečo mi ho dr.predpísal.???? A dnes som sa vôbec dr.nedovolal.
Je nejaká iná možnosť liečenia e-coli? Iné tabletky?

Tie bolesti- môže byť aj z chrbtice? Lebo ma boli aj hrudná chrbtica....Ale...Bojim sa, či nemám náhodou nábeh na niečo vážne?!
Čo vám pomohlo v prípade e-coli? Ako sa toho zbaviť... tie atb sa bojím užívať, aj kolegynina dcéra ich brala a po 2.tbl dostala šok, tŕpnutie rúk a búšenie srdca. Viem, že to je individuálne, ale sú to silné atb...
Ďakujem za odpovede.

fifozbs
autor
21. feb 2024

@fifozbs obrázok