Bolesť pod ľavou kľúčnou kosťou a na začiatku hrude

21. nov 2023

ahojte,
uz dva mesiace ma trapi, ale kedze som v zahranici nemam ako ist k lekarovi a stale robim, bolest na lavej strane, ako je klucna kost pri krku, ako konci, a pod nou a tak cca tri centimetre pod tou klucnou kostou taky jeden vacsi bod, bolievalo ma to tam aj kedysi tak rok dozadu, potom to prestalo, teraz to uz bolieva dva mesiace vkuse, oktober aj november. Zial neviem co mi je, nemam znamu doktorku ktora by mi to povedala aj online. Ale zijem daleko, kym sa dostanem na viance na slovensko, ufff, to zas este mesiac, a uprimne nerada chodim po nemocniciach, co najdalej od nich, neviem stretli sa s tym? niekedy mam pocit, ze ked mam prilis vela stresu to zacina alebo negativne pocity, ktorych mavam vela, je to ale dost vyrazna bolest, taka placiva alebo taka divna riadna, niekedy aj rano ma zobudi, ale nic tam viditelne nemam, pozterala som si to, ale aj na dotyk to boli, aj celkovo, niekedy ma z toho boli riadne aj krk, lava strana, aj rameno, aj cela ruka. nechapem. spanok je fajn, necitim sa zle a krivo spat. nechapem rpečo to zacalo prave teraz, pred dvoma mesiacmi, aj teraz cely den nic a zrazu vecer cely vecer mam bolesti, nic si na tie bolesti nedavam. je to taka zvlastna bolest dost prenikava. nie tupa....mala som ako mala diagnostikovamnu aj skoliozu, neviem ci to moze byt aj od toho alebo co.

nehovor
16. júl 2024

Ahoj este ta boli presne tam,kde mna? Citala som,ze to moze byt od krivej chrbtice,pretazenie sliach a vaziva,monotonna praca,ja som krajcirka,cize zrejme to bude od toho. Vcera ma to zacalo boliet,ani by som nezistila,ze to tak na pohmat boli,skor som pocitovala take krcovite stahovanie svalov..