Bolesť obličiek alebo chrbtice

nikuskaakolarova
13. jan 2023

Ahojte už niekoľko týždňov má bolí chrbát v bokoch kríže až do nôh mi to ide pod rebrami ide mi to aj medzi lopatky pod loaptkami a aj tlaky na hrudi občas aj do ruky len neviem či je to naozaj chrbat alebo obličky mavam zápaly močových ciest a aj baktérie beriem ešte antibiotiká sono obličiek bolo v poriadku bez zápalu ani kamene len ma stále znepokojuje tá bolesť že z čoho to je bojím sa či mi neodchádzajú obličky lebo mám aj panicku poruchu tak sa všetkého bojím čítam na internete stále 🤦‍♀️a že chrbát môže bolieť aj od obličiek písala mi jedna doktorka vraj obličky bolia len keď je zápal obličiek cítim aj pálenie aj na jednej polke zadku na kontrolu idem k obvodnej po dobrati antibiotík ale ja sa stále bojim že sú to obličky 😞ďakujem za odpovede

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuskaakolarova
autor
13. jan 2023

@ninka297 no ja som bola u urológa kvôli tým zápalom častým a tam mi v moči zaistili baktériu enterococcus faecalis tak na ňu beriem antibiotiká 4 krabičky som mala predpísané a beriem poslednú

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuskaakolarova
autor
13. jan 2023

@ninka297 ďakujem krásne 🙂 a ako sa dá na sone zistiť či zlyhávajú či nie ja som si myslela že to sa dá len z krvi

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brembo
13. jan 2023

@nikuskaakolarova neboj sa,obličky ti neodchádzaju. To by už zistili na základe vyšetrenia moču a krvi. Tam by im to hned ukázalo.

nikuskaakolarova
autor
13. jan 2023

@ninka297 ďakujem krásne ešte raz 🙏🙂❤️

nikuskaakolarova
autor
13. jan 2023

@brembo ahoj 🙂no vieš čo strach lebo sa to ťahá už so mnou ako dlho stále sa mi vracajú zápaly som už na nervy z toho 🤦‍♀️

nikuskaakolarova
autor
13. jan 2023

@brembo a krv mi nebrali len moč a sono

brembo
13. jan 2023

klud hlavne. To možeš mat z tých bakterií a zápalu. Treba dobrat anibiotiká. Netreba stresovat. Viem,máš tu panicku poruchu a velmy sa sleduješ. Ale netreba na internete hladat katastrofické scenáre. To ti nepridá na zdraví.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuskaakolarova
autor
13. jan 2023

@brembo no len mám problémy s tými krížamy a teraz už aj ten chrbát teda skôr pás tam má to všetko boli

nikuskaakolarova
autor
13. jan 2023

@ninka297 áno aj urologicka povedala že môžem mať oslabenú imunitu a to aj z toho stresu

nikuskaakolarova
autor
13. jan 2023

@ninka297 beriem aj urovaxom aby sa mi nevracali tie zápaly

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuskaakolarova
autor
13. jan 2023

@ninka297 no veď musím prestať už aj chlap má na mňa nervy že všetko čítam na internete 😁no áno pred pár dňami som mala panicky záchvat a tuhlo my všetko v tele veď mala by som vyskúšať fizio s krížamy mám problémy dlho dr povedala že ak to bude stále takto tak ma pošle na rehabilitácie

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuskaakolarova
autor
13. jan 2023

@ninka297 pôjdem určite lebo mam len úzkosti z toho keď ma to bolí a domýšľam si potom mám asi začínajúcu hypochondriu 😁