Bolesť nových zubov

kikus123
6. sep 2023

Ahojte , davala som si robiť celé vrchné zuby na zirkonove korunky. Prvý deň mi vsetky zúbky obrúsila . Necítila som nič až keď odznela injekcia to začalo . Zuby boli veľmi citlivé na chlad teplo nič som nemohla zjesť. Dala som si tabletku a nejak to pretrpela. Na druhý deň mi nasadila na vsetke zuby dočasne korunky. No stale ma to boli a tlači . Síce už sa môžem najest aj napiť ale ta bolest mi už lezie na nervy . Najradšej by som si to vytrhla . Dokedy to bude takto trvať ? Máte skúsenosť ? Až o dva týždne budem mat trvale zuby . Dakujem

mirka414
6. sep 2023

Nože o dva týždne ?? To ti kde robili ?? Dočasne zuby bolia tiež som jedla lieky proti bolesti a nemohla poriadne jesť ,ale mne už zirkonove zuby nasadili o 3 dni a na další deň už bolo dobre len mierna bolest .ja som veľmi spokojna

karolinkasky
17. apr 2024

@kikus123 ahoj je to už starší príspevok ale mam presne ten istý problém, asi sa už osalim. Prešlo ta to po nasadení zirkonovych zubov?

ninka2018
17. apr 2024

@karolinkasky treba počkať,kým sa to ukludni

ninka2018
17. apr 2024

@karolinkasky trvá to však aj viac dni..ale žiaľ niekedy treba aj vybrať nerv zo zubov...