Bolesť nohy po minúte cvičenia

1. mar 2022

Začínam cvičiť, keď začnem po minúte mi pride neskutočná bolest nohy, brucho všetko. Núti ma to prestat. Ako tomu predísť? Ledva lapam po dychu zle sa mi dýcha.. Mam doma orbitrek. Ale umieram z toho.

h2
1. mar 2022

Aj ja mám orbitrek, bohužiaľ, už dlho som na ňom necvičila. To je normálne, treba len vydržať. Po 3 minútach skapínam, ale keď neprestanem, po ďalších 3 už pohoda a idem aj pol hodiny.
Vďaka za pripomenutie, tuším ho vytiahnem a pridám sa k Tebe.

autor
1. mar 2022

A to mam 27r, žiadne zdravotné problémy ale chcem schudnúť a celkovo zapojiť pohyb do svojho života prosím poraďte

koniarova
1. mar 2022

Začala som cvičením ľahkých cvikov. Postupne som pridávala minúty aj obtiažnosť.

autor
1. mar 2022

@h2 no ja som vydržala 8 min a myslela som ze umriem na infarkt, trplo mi celé telo

h2
1. mar 2022

Tak si nastav slabší odpor a zvoľni tempo. Nemusíš fičať na 100%.

petamich
1. mar 2022

nuz nikomu sa zo dna na den nepodarilo zlomit svetove rekordy 🙂 ja som behavala polmaratony so slusnym casom a dnes som sla behat prvykrat po porode = viac ako rok a myslela som, ze umriem a to chodim s malym kazdy den na niekolko km prechadzky - zacni proste pozvolna a pridavaj cas aj tempo 🤞🏻❤️

zmrzlinka2021
1. mar 2022

zacni pilatesom

mogaa
1. mar 2022

orbitrek nie je veľmi zdravé cvičenie, hlavne ak si dlho necvičila a máš nadváhu.....ak chceš pošlem ti pár linkov na silové cvičenie bez kardia....

autor
1. mar 2022

@mogaa ano chcem ďakujem

mogaa
1. mar 2022

no IP ti asi nehodím keďže vystupuješ anonymne😉 cez youtube si daj Has Fit for seniors alebo Has Fit for begginers - alebo Skalpel od Chodakowskej (stačí ak dáš na začiatok 15min.a choď svojim tempom