Bolesť nohy

18. feb 2024

Ahojte, chcela by som sa opýtať. Dlhšie mám problémy s pravou nohou. Najprv ma začalo bolieť len koleno, ale teraz posledný týždeň maam bolesti už aj v stehne aj kolene, mám problém pokročiť nohu keď sa napríklad idem obliekať. Sadnúť si na zem mi tiež robí problém.
Je pravda, že som po pôrode, počas tehotenstva som niekoľko kíl pribrala a ešte sa mi ich nepodarilo zhodiť. Ale pracujem na tom, každý deň si chcem dať aspoň 2-3 hodiny prechádzky, no ale nemôžem keďže tá noha ma obmedzuje.
Aký lekár by mi pomohol? Ortopéd?
Ďakujem

zalka
18. feb 2024

Áno ortopéd by mal pomôcť, ak nejde o bolesť z úrazu.

autor
18. feb 2024

@zalka nie je to z úrazu, ale raz som bola na prechádzke a z ničoho nič ma začalo bolieť koleno no a teraz sa do toho pridalo stehno. Ďakujem, skúsim ortopeda

zalka
18. feb 2024

Teoreticky aj chrbtica ale aj to ortopéd rieši.

vorkola
18. feb 2024

To najlepsie ti povie obvodak,Mna tak bolela prava noha a nakoniec to bola prasknuta a vytecena platnicka,

autor
18. feb 2024

@vorkola obvodná ma odporučila na ortopédiu. A môžem sa opýtať, to ti zistili na neurológii? Zvažujem že aj na neurológiu, alebo magnetickú rezonancie pôjdem.

vorkola
20. feb 2024

Ja som mala prasknutú a vytecenu platnícku,ležala na neurológiu 10 dní,doma cvičila.Noha už neboli,ale bolia ma kríze.Najskor musíš mať presnú dg.mne obyčajný RTG nič neukázal.az mr.
@vorkola