Bolesť nôh z Fragmin injekcie

jessi06
7. nov 2023

Ahojte mali ste niektora bolest nôh v tehotenstve a injekcie? Som v 1 trimestri a picham si fragmin no dost sa mi robia modriny a začali ma úplne boliet celé nohy od hora až k chodidlam 🤦‍♀️ešte som takú bolest nemala, užívala som aj prvé tehotenstvo fragmin injekcie a nebol problém.

angel993
7. nov 2023

@jessi06 povedz to dr. nech ti zmení infekcie za iné. Mne sa robili modriny keď som skladovala injekcie v chladničke, v jednej lekárni mi ich tak kázali skladovať. Keď boli pri izbovej teplote bolo to v pohode.

rakywanda
7. nov 2023

Muž si pichá z iného dôvodu, ale fragmin mu robil strašne zle, dokonca pri ňom mal trombozu. Musí mať len fraxiparin. Modriny má podľa toho ako sa trafí.

jessi06
autor
7. nov 2023

@angel993 brali mi krv a uvidí sa podľa výsledkov a mam vymeniť miesto pichania do brucha ty si kde pichala?

jessi06
autor
7. nov 2023

@rakywanda čože trombózu? Ako sa na to prišlo?

anjelicek26
7. nov 2023

A preco pichas do noh? Do svalu omnoho rychlejsie spravis modrinu ako na bruchu... teda tiez obcas ked blbo pichnem mam modrinku, ale nic co by nejako bolelo. Je viacero vyrobcov injekcii, skus vypytat nieco ineho. Ja budem pekne pichat az do konca sestnedelia...

angel993
7. nov 2023

@jessi06 mne pichal manžel, ja som to nedávala a on sa bál do brucha. Takže pichal do ramien a do stehna. Na nohách sa mi robili častejšie modriny ako na rukách.

jessi06
autor
7. nov 2023

@anjelicek26 aj predtým som pichala do stehien a nebol problém ale to je už vyše 11 rokov. Skúsim do brucha mňa radila lekárka v okolí pupka v tej časti brucha nie na Boky ze tam to boli

anjelicek26
7. nov 2023

@jessi06 ja picham prave boky a uplne v pohode... do stredu brucha sa uz teraz v 19.tyzdni nejako vnutorne bojim 😅

jessi06
autor
7. nov 2023

@anjelicek26 no ved aj ja som rozmýšľala ze potom ako 🤷‍♀️tak skúsim aj ja tak ako ty

jessi06
autor
7. nov 2023

@anjelicek26 len tam pichás od začiatku?

anjelicek26
7. nov 2023

@jessi06 ano od dna vynechania MS picham do brucha... boli to minimalne, mala som jedny injekcie, ktore stipali, lekar mi ich vymenil, teraz mam od pfizeru a tie su super...tenucka ihla a nestipu... len ked blbo pichnem je modrina, ale to je fakt moja chyba, len picham o piatej rano oci este na pol zavrete a tak to vyzera...

jessi06
autor
7. nov 2023

@anjelicek26 mňa to trosku štípe keď ide ta tekutina do tela... No pichľa som úvifim co to spraví.

anjelicek26
7. nov 2023

@jessi06 ano to aj mna, ale uz som mala ine a tie stipali masaker... tak som rada, ze mam tieto a snad mi ich uz nevymenia.

jessi06
autor
7. nov 2023

@anjelicek26 som zvedava co vide z krvi zajtra budu výsledky lebo takto ma nohy komplet nikdy neboleli.

anjelicek26
7. nov 2023

@jessi06 mne beru krv kazde dva tyzdne volakde, ci hematolog, gynekolog, vcera obvodna 🙄 Pondelok idem na gyndu, tak urcite aj ten bude mat zas potrebu vsetko skontrolovat, moja zdravotna poistovna s toho musi mat fakt radost 😂

jessi06
autor
7. nov 2023

@anjelicek26 to je len dobre keď sa starajú o teba 🙂👌