Bolesť nad uchom a slaný pocit z jedla

radlucka
21. okt 2014

ahojte,
potrebovala by som poradiť, manžel sa už dva dni sťažuje na bolesť nad uchom, prechádza mu to do sánky a všetko (vrátane čokolády, vody,atď.) mu chutí slano. Možno to nie je nič hrozné, ale nemáte niektorá podobné skúsenosti? trošku sa bojím 😒 ďakujem za každú radu!

loxa
21. okt 2014

zapal zuba a hnisavy vacok, ktory pri silnejsom skuse vytlaca hnis...nic ine ma nenapada

cerez
21. okt 2014

A čo mandle?

katarinamarkova
21. okt 2014

@radlucka pokazene zuby 🙂 popros ho nech spravi aaaaaaa ako u doktorky a hned uvidis 🙂

spisanka
21. okt 2014

@radlucka zapal stredneho ucha?

liebling98
21. okt 2014

@radlucka osmičky má už prerezané? Mohli by to byť zuby alebo stredné ucho.

radlucka
autor
22. okt 2014

dnes som ho už poslala k lekárovi, lebo ráno mal už stŕpnutú polovicu tváre, vôbec sa mi to nepáči, ale každopádne vám všetkým ďakujem! snáď to nie je nič vážne...

bianca
22. okt 2014

@radlucka dobre si spravila.Trebalo uz skor

radlucka
autor
22. okt 2014

žienky, vyzerá to na zápal trojklanného nervu, ochrnutá polovica tváre, PN, rehabilitácie... ☹ ☹ ☹

lulu24
22. okt 2014

@radlucka nic prijemne,ale ked to podchytili skoro aj doba liečenia bude kratšia.mala to moja mamina aj brat,mamina sa z toho dostala za mesiac,brat sa liečil takmer rok.skore uzdravenie!

radlucka
autor
22. okt 2014

tak dlho??? 😖

bianca
22. okt 2014

@radlucka no co ja viem tak zapal trojklanneho nervu priserne boli a k ochabnutiu dochadza v priebeju par hodin.Ale stretla som sa s tym len raz ked som ratovala kolegynu.Mozno je priebeh iny ale doba liecenia viem ze je dlha

radlucka
autor
22. okt 2014

tak, je to nejaký zápal tvárového nervu, názov neriešim, podstatné je, že má polku tváre ochrnutú a ja som z toho na prášky, aj keď on, typický chlap, si z toho nerobí ťažkú hlavu, ale ja sa fakt bojím ☹