Bolesť na ľavej strane z úzkosti

emptymoni
8. sep 2021

Zdravím chcela by som sa opýtať či ma niekto bolesti na ľavej strane hrudníka/prsnika mna to tak boli hlavne keď chcem v noci spat a neviem zaspať takto už asi 3 dni, bola som na krv, EKG, odbery srdca, pľúcnom, gastre žalúdka aj u gynekológa, na EKG som bola dokonca dvakrát a nič ani mi len nedali žiadanku na kardiológiu vraj to nepotrebujem.
Tlak aj tep mam Okej vždy si ho meriam.
Už mi to nedalo tak som zavolala na kardiologiu a mam termín o pár dni myslite zeby to mohlo byt nieco vážne?
Pretože posledné obdobie bolo pre mna velmi tazke to môže byt vraj aj úzkosť tak neviem. Ma niekto podobnú skúsenosť ?

3009
8. sep 2021

@emptymoni psychika.

irusa
8. sep 2021

Chrbtica

luccija
8. sep 2021

@emptymoni chrbtica daj si pár x masaz a niečo na uvoľnenie svalstva si daj predpísať.Naco si absolvovala toľko vyšetrení?

emptymoni
autor
8. sep 2021

@luccija pretože neviem prísť nato z čoho to mam všetko niekedy aj triaška v noci a bolesti hlavy...
je to na nervy lieky na spánok mi vobec nezaberajú aj keď záberu tak spím len pár hodín. Hľadám riešenie tohto problému no lekári sa na mna len usmievajú vraj som zdravá a nevedia z čoho to mam, najhoršie je že ja mam pocit že mam nejaku skrytú chorobu na ktorú nevie nikto prísť a nakoniec zomriem ani neviem kedy ...

emptymoni
autor
8. sep 2021

@luccija bola som na bankovaní aj na masáži a spala som potom jak zabita asi 4 dni a na ten piaty už to zas začalo bolesti a nespavosť, masérka mi povedala že mam vraj ľavú stranu chrbtice vysunutú tak neviem ako ju napraviť na tie bolesti si davam masť a tá tiež zaberie ale len chvíľu a potom to zas začne

ella_price
8. sep 2021

Ak máš psychické problémy, velmi často z toho bolí hlava, chrbát, svaly...
Mne pri úzkostiach a bolestiach chrbta pomáhalo byť zabalená v deke, zacvičiť si cviky na to určené (skús SM systém cvičenie alebo jogu) 🙂

emptymoni
autor
8. sep 2021

@ella_price áno mam odkedy som zaockovana mam stavy úzkosti a depresie že ta vakcina ma zabije a vraj mam aj tetaniu ale bola som aj na odber minerálov a mam ich vraj dobré ak by som mala tetaniu boli by rozhádzané ja už neviem čo mi je ... ale takéto bolesti z psychiky tak to neviem ozaj

ella_price
8. sep 2021

@emptymoni Mrkni sem do skupiny. Sú tam ľudia s podobnými problémami 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/9600/

emptymoni
autor
8. sep 2021

@ella_price vďaka

pedrolino
8. sep 2021

Dobry den mam uzkostne stavy a depresie beriem cely zivot lexaurin a mam samovrazedne sklony nemam poistenie lebo mam dlzoby a byvam sam prosim vas pekne jeden znamy my vzdy predpisal lexaurin len uz ho to obtazuje nemozem vas poprosit o 1 krabicku lexaurinu postovne a plus nieco navyse preplatim peknu den prajem.

3009
8. sep 2021

@pedrolino ak berieš celý život lexaurin tak ti treba psychiatra na odvykanie a nie predpísanie ďalšieho Lexaurinu. To bol jeden nezodpovedný človek, čo ti to predpisoval, lebo na ten liek sa už za pár týždňov vytvorí závislosť. Budeš mať čo robiť aby si sa z tej závislosti zbavil. Treba ti na úzkosť AD. Lexaurin je len naozaj na krátkodobé užívanie. Lexaurin má ešte jednu zlú vlastnosť, že poškodzuje bunky mozgu a časom môže spôsobiť demenciu. To mám od jedného skúseného psychiatra.

sikea
7. dec 2021

@emptymoni ahoj aj ja odkedy som zaočkovaná sa mi vrátili uzkosti strach že zomriem aj tak som už mala a to mi už ako dobre bývalo

waqix
18. jan 2023

@emptymoni tetania

waqix
18. jan 2023

@emptymoni tetania sa meria na špeciálnom prístroji..