Bolesť na ľavej strane v bruchu

vee1932003
12. júl 2020

Zdravím! Mám takú otázku a potrebovala by som poradiť a pomôcť. Od včera večera má začalo strašne pichat a bolieť v bruchu dole vľavo. Najprv som tomu nevenovala pozornosť lebo som mala problémy s bruchom. Ale celu noc som nemohla kvôli tomu spat. Na pohmat to bola ukrutná bolesť od vaječníkov 10 cm vyššie. Žalúdok má neboli ani nič. Najprv som si myslela že to bude asi hrubé črevo potom mi Mamka povedala že to môže byt vaječník. Keďže včera bolo hrozne teplo a strašne sa potom rozfukalo a teplota klesla o 10 stupňov tak som bola vonku v kraťasoch a v tielku. Napadlo mi aj to. Neskôr mi napadlo že sme včera mali s priateľom sex a či mi tam niečo nerozdrazdil . A včera sme si spravili aj pekný večer takze jedlo ku tomu nemohlo chýbať a napadlo mi že možno aj z toho. Ja už som zúfalá čo to môže byt. Na pohotovosť behať nechcem. A doktor až zajtra

mmoonna
12. júl 2020

@vee1932003 na tvojom mieste idem na pohotovosť,bude ťa to tak veľmi bolí. Nečakala by dom dozajtra

smejko25
12. júl 2020

@vee1932003 ja mam taku pichavu bolest kazdy mesiac pri ovulacii 🙂 za 2 dni ma par krat tak silno pichne ze to musim rozdychavat 🙂 nikdy som nevedela co to je az ked som otehotnela 🙈🙈

Ale suhlasim tiez by som to radsej riesila

vee1932003
autor
12. júl 2020

@smejko25 ja by som mala za pár dni dostať menštruáciu ( viem že to neni bolesť ako pri kramoch lebo tu bolesť veľmi dobre poznám ) ale nwm dala som si tabletky bolesť ako tak ustala ale stále tam cítim tlak

mariatokarova
2. máj 2021

@vee1932003 viem ze tema je dlhsie ne aktuálna ale ako si dopadla? Mam niečo podobné ako ty

domca3110
24. máj 2021

Dobrý idem si k vám po radu boli ma pod prsníkom na ľavej strane bruška neviete s čoho to môže byť môže to byť aj stres alebo nervy keď mám alebo co to môže byť ďakujem za odpoveďe a radi pekný deň

mariatokarova
29. máj 2021

@domca3110 skús si odmerať tlak a pulz, ja mam vysoky riešim to teraz tam ma to bolelo pod prsníkom, dostala som lieky od kardiologa