Bolesť na hrudi vyrážajúca do chrbtice

sofiaa17
3. nov 2021

Ahojte, máte skusenosti s bolesťou na prsiach taktiež mi to vyráža do chrbtice medzi lopatky plus kašlem taký dusivy kašeľ. Čo pomôže? Doktorka mi predpísala atb ale ani ma nepozrela len po telefóne takze neviem ani čo mi je

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wokokoza
3. nov 2021

Tiež by som skočila minimálne na antigén. Mňa moja doktorka posiela už rok, keď mám akékoľvek príznaky.

nikpa
3. nov 2021

@sofiaa17 ale toto sú aj príznaky refluxu. Ja som mala presne toto isté a bol to reflux.

alison11
4. nov 2021

Ja som to mala pri covid19. jedine antibiotiká pomohli.

sofiaa17
autor
5. nov 2021

@alison11 antigenovy test mi vyšiel negatívny A atb som vybrala 3dnove sumamed a zatiaľ mi to neprešlo :((

alison11
5. nov 2021

@sofiaa17 Mne ciphín pomohol

radekmaslar
3. júl 2022

@nikpa ahoj prosim pekne a ako si tento problem riesila, existuje nejaka cena rada, ako ked to zacalo z nicoho nic , najst riesenie

nikpa
3. júl 2022

@radekmaslar mne pomáha dávať si pozor na stravu, mám už odsledovane čo mi vadí. Su to väčšinou tie bežné ťažko stráviteľné jedlá ako paprika, cibuľa, cesnak, mastné ale aj čokoláda, alkohol, kečup... celkovo sa musím diétne a zdravo stravovať, tiež malé porcie. Ale ja pri diéte začnem pociťovať úľavu až po cca týždni. Rýchlejšia úľava si potom len lieky, tie mám stále doma, mne zaberá Nolpaza 40mg ale je aj 20mg tá je voľnopredajna.

radekmaslar
3. júl 2022

@nikpa a zkusenost s gastrosirupom máš ? Ja som si ho dal ina raz nechcem chemiu a ďakujem za odpoveď ja mam strach aj jest zle sa mi prehlta aj psychika dost bojuje. Musim pomalicku a jest a dost zvykat

nikpa
3. júl 2022

@radekmaslar nie, ten sirup som nikdy nebrala. A je to v tvojom prípade určite reflux? Lebo ja som to síce tušila ale bola som aj na gastre na vyšetrení.