Bolesť močového mechúra a krížov

mamjka
31. mar 2015

Ahoj chcem sa spýtať či neviete čo to môže byť...

už pár dní ma bolí brucho močový mechúr a chrbtica v krížovej oblasti...pri močení necítim pálenie ani svrbenie aj dosť močím....len ta blbá bolesť a keď sa vymočím mám pocit akoby mi močová rúra ostala otvorená alebo ako to popísať.... ☹ zajtra idem k svojemu dr. zápal močévých ciest som mala viackrát ale pri ňom ma pálilo pri močení a nemohla som poriadne....

drobecbobo
31. mar 2015

Ahoj a nespozorovala si napríklad aj moč v krvi? Ja som mala tiež bolesti krížov, podbruška a mechúra. Bolesti som mala takmer každý deň, dokonca to skončilo tak, že som mala k večeru zimnice. Potom som zrazu dva dni krvácala do moču. Na sone mi zistili nález v mechúre.

mamjka
autor
31. mar 2015

@drobecbobo zatial som nič nespozorovala....zajtra mi svokra ostane s deťmi tak pôjdem k dr...ale kríže už fakt brutálne bolia...ako si nakoniec dopadla? lieky alebo operacia? ja som počas 2 tehu mala upchatý močovod bojím sa že sa to zopakuje.... ☹ ale vtedy som nemohla močiť poriadne

drobecbobo
31. mar 2015

píšem IP

mychaella
31. mar 2015

moze to byt zapal mocovych ciest a ked aj krize ta bolia tak ti to ide k ladvinam...pravdepodobne dostanes antibiotika. a krv v moci mozes mat aj bez toho aby si to videla, mala si ist hned ako zacali prve priznaky. no v kazdom pripade, zelam skore uzdravenie...a daj potom vediet ako si dopadla.

mamjka
autor
31. mar 2015

@mychaella Ďakujem....pravdupovediac až do dnešného večera som si bolesť krížov a moč.mechúra nespajala.... ☹ myslela som že som len preťažena z detí....

alana1
29. máj 2019

@mamjka ahoj.co ti zistili nakoniec?