Bolesť mandlí

niky6
20. jan 2022

Ahojte, pred 3 tyzdnami ma zacalo bolieť hrdlo tak som si to liecila doma a neskôr som dostala atb pretože nič nezaberalo. Na 2 dni to prešlo a pred 5 dňami zas ale nie hrdlo ale bolesť mandlí ale nemam ich ani opuchnuté ani žiadny povlak nič len ma bolia ori prehltani, bola som u doktora a ze si mam dávať kaloba tablety ale co som citala tak to vôbec neni na toto tak som si kupila cmulacie stopangin. Mali ste niektorá tak to problém? Žiaľ ani jox nezaberá čo doteraz mi vždy zabral. Kojím čiže nie všetko môžem. Ak máte nejake odporúčania alebo niečo prosím napíšte 🙂 lebo už som zúfalá 😏 nechápem čo to môže byť keď nie sú ani opuchnuté ani nič a bolia ma. Ďakujem

marca7
20. jan 2022

Ahoj, ja som po prekonani covidu mala podobny problem, boleli ma mandle pri prehltani, mne doktorka odporucila tieto probiotika s tym, ze by mali posobit aj na ustnu dutinu a mandle, treba ich ale cmulat. Chut je specificka, ja som s tym mala dost problem, ale zabralo to 🙂

https://www.benulekaren.sk/lactoflor-bioplus-zu...

niky6
autor
20. jan 2022

@marca7 ďakujem pekne, hadam aj mne zaberie. Vyskúšam 🙂

karolanna
28. jan 2022

Prosím vás aké sú príznaky pri mandliach boli ma už 3 mesiace až na hradí mi bije bolest ťažko phrehltavam prosím vás porade mi .za každú odpoveď ďakujem

12350
17. okt 2022

@niky6 ahoj tiez ma boly pri prehltany madla ale lava mňe ne chuty jest cele telo ma boly poraťe mi prosim dakujem za opoveť