Bolesť ľavej ruky a v oblasti srdca, plus večerné búšenie srdca pred spánkom

papothesnek
27. máj 2024

Hello, idem sa sem spytať či nemal niekto niečo podobne lebo než sa dostanem k Lekarovi tak amen tma.. Mam časte bolesti ľavej ruky a tiež v oblasti srdca a tak isto aj občasne bolesti hlavy a trpnutie oboch ruk ale hlavne ľavej občas je ta bolesť taka "trpka" a občas taka "stlačujuca?" ako keby mi niekto na tom mieste prstom stlačal ruku. Tiež sa občas citim "light-headed" cez den sa to da zvladnuť najhoršie to je v noci ked sa snažim zaspať a začne mi "bušať ?"aj srdce a myslim že umriem ale ked si meriam tep tak je uplne normalny takže si myslim že to robi len ta ruka a tie nervy kedže to je asi neurologicky problem. Ked som to mala prvykrat myslela som si že mam infarkt ale nebolo mi zistene nič a som uplne zdarava... Ekg a aj krv všetko v poriadku. Neurologa mam objednaneho ale až 6.7... skušala som aj inych a vôbec som nepochodila.. už fakt neviem čo robiť. Za akukoľvek radu dakujem!

regaskova_2020
27. máj 2024

@papothesnek podľa mňa to súvisí skôr z chrbtice sestra mala to isté a ma probelmy z chrbticou. Chodí na masáže na rehabky a veľmi jej to pomohlo