Bolesť ľavej časti tváre

roxana1992
4. feb 2019

Ahojte. Potrebujem radu lebo uz neviem co zo sebou. Uz tyzden ma boli lava strana tvare. Samozrej ze som bola u lekara.U neurologa mi noc nezistili. U zubara tak isto. A na krcnom mi dala antibiotika. Nezaberaju. Stale to boli. Teple si nemozem davat na tvar lebo to boli viac. Citim ze som opuchnuta. Mam bolesti aj pri zahryznuti.
Prosim poradte mi co robit. Dakujem.

caroline_
4. feb 2019

@roxana1992 ahoj, mne na takéto bolesti, kde lekári nevedia nič, zaberá akupunktúra

chinwag
4. feb 2019

@roxana1992....mala som kedysi takú istú bolesť a strašne ma bolela tvar. Bolo to z klimatizácie v aute. Proste, fukalo mi na tvár a dostala som zápal. Nesedis pri otvorenom okne zľava? Neťahá na teba klimatizácia? Alebo prievan. Stačí 10 minút...... Mne trvalo 10 dní kým ustúpila bolesť. A brala som obyčajný ibalgin 400 na bolesť a zápal. Niekedy stačí moment a človek si ani neuvedomí, že je v prievane.

bobricek1979
4. feb 2019

@roxana1992 nieje to troklanny nerv?

roxana1992
autor
4. feb 2019

@chinwag mozne to je lebo aj vonku fukalo a aj v praci som v chlade. Mozno je to z toho:( mne uz ani ibalgin nezaberal. Teraz beriem novalgin ten pomaha na bolest.
No krcnom mi povedala ze na dutinach mam cystu a dajaky polip ci co. Za to beriem aj tie atb. :( snad to uz prejde

roxana1992
autor
4. feb 2019

@bobricek1979 mozno hej :(

roxana1992
autor
4. feb 2019

@caroline_ dakujem vyskusam ked bude moznost 🙂

bobricek1979
4. feb 2019

@roxana1992 skús biolampu

tanika
12. feb 2019

@roxana1992 ahoj už si lepšie na tom ? Aj ja mam tento problém z klímy asi boli má ako keby polka hlavy.hlavne čelo a pod okom asi dutiny .bola sa na orl ? Čo ti dali ? Čo pomohlo ? Dik za radu 😘

roxana1992
autor
18. feb 2019

@tanika ahoj. No zistili mi myofasciálny dysfunkčný syndróm :(

roxana1992
autor
18. feb 2019

@tanika atb ktore mi dala doktorka na krcnom mi nepomohli. Dnes mi dal na chirurgii flektor , diazepan a pred dvoma tyzdnami zubar dlahu. Ale na dlahu este cakam. Ze vraj to z toho ze skripem zubami...