Bolesť krížov, hrudníka a pri srdci

miushka13
11. máj 2015

Ahoj žienky. Idem si po radu lebo uz som zufala. Ide o to ze min.rok som zacala mat problemy.bolelo ma brucho po jedeni tak ma operovali na slepak. Mala som pokoj 4 mesiace a zacali problemy zas. Ale su horsie a castejsie. Zacali ma boliet krize, tak bolesti na hrudniku raz v strede raz priamo pri srdci. Pobolieva ma aj v podbrusku a predvcerom ma zacali boliet nohy.zadok a okolie vajecnikov. sem tam ked mi treba na velku tak mam strasne krce az dole. Bola som uz na sono brucha na ekg, na chirurgii, brali mi 2krat krv aj moč na gynde je všetko ok aj u ortopeda. Kam mam pytat doktorku aby ma poslala? Zistili by mi uz rakovinu z tych vysetreni? Nexcem mysliet na najhorsie ale uz to neviem ovplyvnit :(

cuceravalucy
11. máj 2015

neviem no niesom lekar ale mozno by som sa pytala na neurologiu, ci nemas daky nerv "cviknuty" ked ta boli aj krize aj hrudnik... ked ta boli raz to, raz to...alebo platnicku ci nemas opotrebovanu...lebo oni sa mozu prenasat tie bolesti...ked uz si tolko pobehala za skusku nic nedas. drzim prsty

miushka13
autor
11. máj 2015

@cuceravalucy a na magnetickej rezonancii by mi to nezistili?

cuceravalucy
11. máj 2015

keby si mala cosi s platnickou tak to asi ano...ale nerv asi nie...

miushka13
autor
11. máj 2015

@cuceravalucy. Ah :( myslela ze tam zistia vsetko. Nech mi spravia poriadne vysetrenie a nech mam pokoj :(

tinqua
11. máj 2015

MR zistí všetko....potrebuješ odporučenie od neurológa....maminke robili CT nič nevideli posielali ju na obstreky a prd z toho...potom si vydupala MR a zistili toho toľko, že sa zvažuje operácia....v každom prípade nestresuj s rakom a vyhýbaj sa doktorovi google, lebo sa aj zblázniť môžeš...ja som dva mesiace vykašliavala hlieny, pískalo mi pri dýchaní a bolesť v pľúcach, už som si myslela, že mi ostávajú posledné chvíle na tomto svete...som sa odhodlala na pľúcne a z mojej veľkej rakoviny bola nakoniec astma, vyriešená antibiotikami a respirátorom 😉

ajka30
11. máj 2015

@miushka13 gastro problemy nemas? Mne to pripada aj trocha gastro zalezitost...

miushka13
autor
11. máj 2015

@tinqua tak to si ma teraz potešila budem sa pýtať na MR... dufam ze uz nieco zistia lebo uz ma to nebavi... a s tym googlom to je pravda xixi skoro som sa zblaznila ked som si precitala co to moze vsetko znamenat... koncim s citanim :D

miushka13
autor
11. máj 2015

@ajka30 neviem, ale doktorka tvrdi ze skor nie ako ano ... no mozno ma posle aj tam

lukasko12
12. jan 2020

@tinqua no super zacnem takto aj ja tiez sa mizle sem tam dycha a akokebyze suu moje posledne chvile aj teraz